×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Ryanair poleci z Katowic do Mediolanu-Malpensy


Ryanair zimą poleci z Katowic do Mediolanu-Malpensy. Trasa będzie obsługiwana dwa razy w tygodniu. Obecnie w zimowej siatce połączeń Ryanaira z Katowic znajdują się cztery kierunki.

Polscy klienci oraz turyści mogą w nadchodzących miesiącach oczekiwać kolejnych udogodnień jak nowe trasy, nowe wnętrza samolotów czy też jeszcze niższe ceny, a wszystko w ramach programu "Always Getting Better" - zapowiedziała Olga Pawlonka, dyrektor sprzedaży i marketingu Ryanaira na Europę Środkowo-Wschodnią. 
Włochy to nasz czwarty co do wielkości rynek w segmencie przewozów regularnych, z ciągle dużym potencjałem wzrostu. Dlatego jestem przekonany, że nowa trasa Ryanaira z Katowice Airport do Mediolanu będzie cieszyła się dużym zainteresowaniem - dodał Artur Tomasik, prezes zarządzającego katowickim lotniskiem Górnośląskiego Towarzystwa Lotniczego. 


Będzie to pierwsza trasa Ryanaira z Polski na główne mediolańskie lotnisko. Przewoźnik lata z czterech polskich portów lotniczych na położone w pobliżu Mediolanu lotnisko Bergamo. 

Całoroczne trasy Ryanaira z Katowic to obecnie połączenia do Dublina, Londynu-Stansted i Birmingham.

Połączenie z Katowic do Bergamo obecnie dwa razy w tygodniu obsługuje Wizz Air.gość_16bfa - Profil
gość_16bfa
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie