×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


LOT: Częściej do Koszyc


W nadchodzącym sezonie letnim LOT zwiększy liczbę rejsów z Warszawy do Koszyc. Stopniowo dodawane będą popołudniowe loty w obie strony. Łącznie, w szczycie przewozowym oferowanych będzie 9 rotacji w każdym kierunku.


5 czerwca br. wprowadzony zostanie dodatkowy rejs w poniedziałki, następnie - 13 lipca - we czwartki, a osiem dni później - w soboty. Lot o numerze LO509 będzie starował za stołecznego lotniska o 13:10, by wylądować na Słowacji o 14:20. W drogę powrotną (LO510) wyruszy po 35-minutowym postoju, by zameldować się w Warszawie o 16:05. Do obsługi dodatkowych rotacji wykorzystywane będą embraery E170 lub E175.

Tym samym, w szczycie sezonu, loty do Koszyc będą oferowane od poniedziałku do soboty. Podróż do polskiej stolicy będzie za to możliwa każdego dnia (a nie jak obecnie - oprócz sobót). 

Wprowadzenie do rozkładu dodatkowych rejsów korzystnie wpłynie na przesiadki na siatkę północnoatlantycką. Dzięki temu na Lotnisku Chopina pasażerowie chcący udać się z lub do USA i Kanady będą musieli czekać ok. godzinę.

Popołudniowe loty do Koszyc są dostępne w systemie rezerwacyjnym przewoźnika do 26 października br. włącznie.gość_abd20 - Profil
gość_abd20
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie