×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


TransferTravel.com pomoże sprzedać niechciane wczasy lub bilety


Uruchomiona została strona internetowa, która pomoże sprzedać niepodlegające zwrotowi niechciane wczasy, rezerwacje hotelowe i bilety lotnicze.


Strona, która jest projektem start-up i testowana była od lipca ubiegłego roku, oficjalnie wystartowała z początkiem 2017 r. Platforma dostępna w kilku wersjach językowych pozwala kupować i sprzedawać rezerwacje, takie jak bilety lotnicze, wczasy czy wycieczki. 

Jak zapewniają twórcy TransferTravel.com, dzięki stronie internetowej osoby, które dokonały nietrafionej rezerwacji będą mogły odzyskać część lub całość pieniędzy za niewykorzystany wyjazd, a kupujący będą mieli szansę zarezerwować wyjazdy last minute w atrakcyjnej cenie. Płatności dokonywane są w oparciu o system PayPal, a użytkownicy rejestrują się na stronie używając kont na serwisach Facebook, Twitter czy Google.

- Słuchaliśmy naszych klientów i ich głos pozwolił nam stworzyć jeszcze lepszą stronę internetową. Na przykład kupujący, klikając na na rezerwacje miejsc, będą widzieli ich recenzje w TripAdvisor, dzięki czemu będą mogli łatwiej podjąć decyzję o zakupie. Dodaliśmy także szczegółowe profile osób sprzedających i bezpieczną platformę, która pozwoli osobom sprzedającym i kupującym przeprowadzić transakcję bez konieczności wymiany adresów e-mail lub numerów telefonów. Naszym celem było zastosowanie konceptu peer-to-peer i stworzenie wspólnoty wiarygodnych i uczciwych użytkowników poprzez zastosowanie logowania, które umożliwia weryfikację użytkowników oraz ich adresów e-mail - wyjaśnia Simon Powell, założyciel strony internetowej. gość_ca617 - Profil
gość_ca617
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie