×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


LOT wygrał przetarg na rejsy do Zielonej Góry


Ogłoszono dzisiaj (20.01) wyniki przetargu rozpisanego przez Urząd Marszałkowski Województwa Lubuskiego na promocję regionu przez realizację połączeń z Babimostu do Warszawy. Zwycięzcą okazał się PLL LOT.


Narodowy przewoźnik otrzymał 100 pkt na 100 możliwych. Linia zaproponowała obsługę połączenia za 12 101 970 zł. Z tytułu tej kwoty LOT otrzymał 60 pkt. Za pozostałe kryteria przyznano: 30 pkt (liczba odsłon strony internetowej miesięcznie) oraz 10 pkt za dodatkowe działania promocyjne. 

Drugi oferent - Sprint Air - otrzymał odpowiednio: 53,10 pkt (cena: 13 675 200 zł), 0 pkt (liczba odsłon strony internetowej miesięcznie), 10 pkt (dodatkowe działania promocyjne). Łącznie przyznano 63,10 pkt. 

Nieprzyznanie maksymalnej oceny za wizyty w witrynie Sprint Aira, mimo że ten wykazał znacznie wyższy wynik niż konkurent, uzasadniono następująco:

- W kryterium wskazano ilość odsłon strony internetowej podwykonawcy. Zgodnie z nowelizacją Prawo Zamówień Publicznych, Wykonawca nie może korzystać z potencjału podwykonawcy w zakresie kryteriów oceny ofert w celu otrzymania wyższej liczby punktów i konkurowania z Wykonawcami, którzy sami legitymują się ocenianym elementem. 

Tym samy to LOT spełnił wymogi jako wykonawca, a jego oferta spełniła wskazania formalne. Przedstawiła także najkorzystniejszy bilans oceny na podstawie wymaganych kryteriów oceny ofert.

Zainteresowanym stronom przysługuje odwołanie od wyników postępowania do Prezesa Krajowej Izby Odwoławczej. Mają na to od 10 do 15 dni.

gość_d4f5c - Profil
gość_d4f5c
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie