Finnair: Nowe kierunki dalekodystansowe

Tomasz Śniedziewski - Profil Tomasz Śniedziewski
19 stycznia 2017 07:15
Od sezonu zimowego 2017 linie Finnair polecą do Puerto Vallarta w Meksyku, Hawany na Kubie, Puerto Plata na Dominikanie oraz do Goa w Indiach. Zwiększy się także częstotliwość lotów do popularnych kierunków w Azji
Reklama
Loty do Puerto Vallarta będą realizowane raz w tygodniu, pomiędzy 19 listopada 2017 r. a 18 marca 2018 r. samolotem airbus A350. Również raz w tygodniu Finnair poleci do Puerto Plata - loty te będą obsługiwane samolotem airbus A330 pomiędzy 30 listopada a 22 marca.

Pomiędzy 1 grudnia a 21 marca Finnair zaoferuje dwa loty w tygodniu pomiędzy Helsinkami a Hawaną obsługiwane w poniedziałki i piątki airbusami A350. Z kolei od 29 listopada do 21 marca polecimy dwa razy w tygodniu, w środy oraz niedziele, z Helsinek do Goa. Do obsługi tych połączeń Finnair skieruje airbusy A330.

W sezonie zimowym zwiększy się także częstotliwość lotów na niektórych trasach do Azji. Do Bangkoku na pokładach fińskiego przewoźnika polecimy 16, a nie jak do tej pory 14 razy w tygodniu. Zmienią się także godziny lotów na tej trasie - przewoźnik zaoferuje loty późnym wieczorem. Nowy rozkład będzie też obowiązywał na trasach do Krabi i Phuket.

Od sezonu zimowego Finnair doda dwa połączenia tygodniowo do Singapuru, dzięki czemu trasa ta będzie obsługiwana codziennie przez cały rok. O trzy loty tygodniowo zwiększy się częstotliwość na innej całorocznej trasie Finnaira do Hongkongu - łącznie przewoźnik z Finlandii zaoferuje 10 lotów w tygodniu pomiędzy Helsinkami i Hongkongiem.

- Oczekując na dostawy czterech nowych samolotów airbus A350 w 2017 r., realizujemy naszą strategię rozwoju. Te najnowsze nabytki zagwarantują naszym klientom jeszcze więcej opcji oraz większą elastyczność podróży pomiędzy Azją i Europą poprzez nasz hub w Helsinkach, który gwarantuje krótkie i bezproblemowe przesiadki - powiedział Juha Järvinen, dyrektor handlowy Finnair.

Bilety na nowe trasy są już dostępne w sprzedaży.


Ostatnie komentarze

 - Profil gość
Reklama
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wypożycz samochód
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Reklama

N