×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Finnair: Nowe kierunki dalekodystansowe


Od sezonu zimowego 2017 linie Finnair polecą do Puerto Vallarta w Meksyku, Hawany na Kubie, Puerto Plata na Dominikanie oraz do Goa w Indiach. Zwiększy się także częstotliwość lotów do popularnych kierunków w Azji

Loty do Puerto Vallarta będą realizowane raz w tygodniu, pomiędzy 19 listopada 2017 r. a 18 marca 2018 r. samolotem airbus A350. Również raz w tygodniu Finnair poleci do Puerto Plata - loty te będą obsługiwane samolotem airbus A330 pomiędzy 30 listopada a 22 marca.

Pomiędzy 1 grudnia a 21 marca Finnair zaoferuje dwa loty w tygodniu pomiędzy Helsinkami a Hawaną obsługiwane w poniedziałki i piątki airbusami A350. Z kolei od 29 listopada do 21 marca polecimy dwa razy w tygodniu, w środy oraz niedziele, z Helsinek do Goa. Do obsługi tych połączeń Finnair skieruje airbusy A330. 

W sezonie zimowym zwiększy się także częstotliwość lotów na niektórych trasach do Azji. Do Bangkoku na pokładach fińskiego przewoźnika polecimy 16, a nie jak do tej pory 14 razy w tygodniu. Zmienią się także godziny lotów na tej trasie - przewoźnik zaoferuje loty późnym wieczorem. Nowy rozkład będzie też obowiązywał na trasach do Krabi i Phuket.

Od sezonu zimowego Finnair doda dwa połączenia tygodniowo do Singapuru, dzięki czemu trasa ta będzie obsługiwana codziennie przez cały rok. O trzy loty tygodniowo zwiększy się częstotliwość na innej całorocznej trasie Finnaira do Hongkongu - łącznie przewoźnik z Finlandii zaoferuje 10 lotów w tygodniu pomiędzy Helsinkami i Hongkongiem. 

- Oczekując na dostawy czterech nowych samolotów airbus A350 w 2017 r., realizujemy naszą strategię rozwoju. Te najnowsze nabytki zagwarantują naszym klientom jeszcze więcej opcji oraz większą elastyczność podróży pomiędzy Azją i Europą poprzez nasz hub w Helsinkach, który gwarantuje krótkie i bezproblemowe przesiadki - powiedział Juha Järvinen, dyrektor handlowy Finnair.

Bilety na nowe trasy są już dostępne w sprzedaży. 

gość_2e5b3 - Profil
gość_2e5b3
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie