×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Qatar Airways otwiera Premium Lounge w Paryżu


Linie Qatar Airways otworzyły Qatar Airways Premium Lounge w porcie lotniczym Paris-Charles de Gaulle.


Nowy salonik Qatar Airways, położony w terminalu 1, o powierzchni ponad 1 tys. m kw. przeznaczony jest dla pasażerów klasy pierwszej oraz klasy biznes. Jak informuje przewoźnik, nowe miejsce oferują pasażerom "wyrafinowane, współczesne i przestronne warunki do relaksu i rozpoczęcia pięciogwiazdkowej podróży”. Lotnisko w Paryżu obsługuje trzy loty dziennie do Dohy.


Najnowszy lounge nawiązuje stylem do Qatar Airways Premium Lounge w Londynie, ma wydzieloną przestrzeń do odpoczynku i strefą do posiłków. W całości znajdziemy elementy ozdobne zaczerpnięte z kultury Bliskiego Wschodu. 


W saloniku Qatar Airways, prócz standardowych udogodnień, znajdziemy także dwa tarasy na otwartym powietrzu, z których rozpościera się widok na Paryż i Wieżę Eiffla. W lounge ponadto przewidziano pokoje do modlitw, osobne dla kobiet i mężczyzn. Na liście udogodnień znajdują się komputery Mac, prysznice, sieć Wi-Fi oraz miejsca do siedzenia dla 200 gości. 


- Jestem zachwycony mogąc być dzisiaj tutaj by oficjalnie otworzyć Qatar Airways Premium Lounge na Paris-Charles de Gaulle, trzeci salonik tego typu w naszej rosnącej siatce destynacji. To udowadnia nasze zaangażowanie we Francji oraz prezentuje nasz produkt w najlepszym wydaniu - powiedział Akbar al-Baker, prezes Qatar Airways otwierając najnowszy salonik.  


fot. Qatar Airwaysgość_4da7c - Profil
gość_4da7c
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie