LOT: Od lipca częściej do Tokio

Dominik Sipiński - Profil Dominik Sipiński
12 stycznia 2017 10:00
9 komentarzy
Od 3 lipca Dreamlinery LOT-u polecą częściej do stolicy Japonii, oferując pasażerom na tej trasie cztery rejsy w tygodniu. Obecnie LOT lata do Tokio-Narity trzy razy tygodniowo.
Reklama
Od 3 lipca boeingi 787 Dreamliner LOT-u wystartują o 15:10 z Warszawy do Narity w każdy poniedziałek, środę, piątek i niedzielę. Rejs powrotny zabierze pasażerów w poniedziałki, wtorki, czwartki i soboty o 10:20.

Uzupełnienie rozkładu połączeń do Tokio to efekt stale rosnącego zainteresowania podróżami na trasach azjatyckich i to nie tylko wśród pasażerów z Polski i Japonii. LOT oferuje krótkie przesiadki przez hub na lotnisku Chopina w Warszawie i zapewnia tym samym pasażerom z wielu miast w regionie. Z połączenia LOT-u do Tokio korzystają pasażerowie podróżujący z i do Paryża, Pragi, Zurychu. Tel Awiwu, Budapesztu oraz Wiednia.

- Średnie wypełnienie samolotów do i z Tokio przekracza 80 proc., co jest najlepszym dowodem na to, że połączenie LOT-u do Japonii jest potrzebne wielu pasażerom z Polski i regionu. Dodatkowy rejs pozwoli wygodniej planować swoją podróż i jeszcze bardziej uatrakcyjni ofertę polskiego przewoźnika - mówi Adrian Kubicki, dyrektor biura komunikacji korporacyjnej LOT-u.

Dzięki umowie code-share z japońską linią ANA pasażerowie mogą podróżować na jedynym bilecie nie tylko do Tokio, ale również do innych japońskich miast - Sapporo, Sendai i Fukuoki.


Niedawno przewoźnik poinformował o zwiększeniu częstotliwości lotów do Seulu od sezonu letniego.

Rozszerzenie rozkładu połączeń do Tokio i innych miast jest możliwe dzięki dwóm nowym Dreamlinerom, który dołączą do floty LOT-u w szczycie sezonu letniego 2017.

W kwietniu wystartują dwa zupełnie nowe połączenia - 3 kwietnia do Los Angeles, a 28 kwietnia do Newark. W lipcu uruchomione zostanie również połączenie z Krakowa do Chicago. Tylko do końca 2017 r. LOT będzie obsługiwał co najmniej osiem połączeń dalekiego zasięgu do Ameryki Północnej i Azji. W sumie LOT zaoferuje trzy połączenia tygodniowo do Pekinu, cztery do Tokio i pięć do Seulu.

Ostatnie komentarze

 - Profil gość
empe3 2017-01-13 11:38   
empe3 - Profil empe3
@lysypiotr76 rozmawialem z Michal Leman na Twitterze i problemem są sloty w PEK, niestety chyba trzeba będzie czekać aż do momentu budowy nowego lotniska, choć mam nadzieję, że uda się coś ugrać bo samoloty latają pełne a 3x tygodniowo to zdecydowanie za mało. Wg mnie nowymi kierunkami będą SZX lub SVG a na zachodnim wybrzeżu MIA lub FLL ( z racji polonii która przechodząc na emeryturę zamieszkuje tam)
vscrew 2017-01-13 11:08   
vscrew - Profil vscrew
Przez WAW do Tokyo latają też Anglicy, Niemcy i Skandynawowie ( ze Skandynawii to najczęściej najtańsze połączenie w wyszukiwarkach, podobnie jak z Amsterdamu).
gość_251b0 2017-01-12 23:30   
gość_251b0 - Profil gość_251b0
Vancouver koniecznie!
 - Profil gość
Reklama
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wypożycz samochód
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Reklama

N