×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Pięć ofiar strzelaniny na lotnisku na Florydzie


Amerykański weteran, prawdopodobnie cierpiący na zespół stresu pourazowego, zastrzelił pięć osób na lotnisku w Fort Lauderdale na Florydzie. Osiem osób zostało rannych. Sprawca został aresztowany bez użycia broni przez policję.


26-letni Esteban Santiago przyleciał do Fort Lauderdale z Alaski, gdzie mieszkał od powrotu z misji w Iraku. Po odebraniu bagażu rejestrowanego wyciągnął przewożoną tam broń i zaczął strzelać w kierunku przypadkowych ludzi w hali terminala. Prawdopodobnie po wystrzelaniu wszystkich pocisków został aresztowany przez policję bez użycia broni. 

Policja nie ujawniła rodzaju broni ani motywacji Santiago. Media podają jednak, że od powrotu z Iraku cierpiał on na zaburzenia psychiczne związane z zespołem stresu pourazowego. Według jego rodziny kilkukrotnie był leczony w szpitalach psychiatrycznych. Najprawdopodobniej jego atak nie był aktem terrorystycznym i nie był w żaden sposób powiązany ze zorganizowanymi grupami. 

Santiago podróżował na podstawie wojskowego dowodu tożsamości, który uprawnia do przewożenia broni w bagażu rejestrowanym. gość_65ac2 - Profil
gość_65ac2
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie