×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Lufthansa kończy latać do Narity


Lufthansa zamknęła możliwość rezerwacji bezpośrednich lotów z Frankfurtu do Tokio-Narity. Dostępne będą rejsy na drugie lotnisko obsługujące stolicę Japonii - Haneda - z Frankfurtu i Monachium. Równocześnie Emirates wprowadził na trasę do Narity airbusa A380.Wcześniej podawano, że połączenie Lufthansyy Frankfurt - Tokio-Narita miało być sezonowo zawieszone (od 9 stycznia do 25 marca br.). Poza tym okresem airbus A340-300 realizował je trzy razy w tygodniu (we wtorki, piątki i niedziele, powroty - następnego dnia). 

Obecnie w systemie rezerwacyjnym Lufthansy nie można w ogóle zarezerwować tej bezpośredniej trasy. Aby dostać się na to tokijskie lotnisko trzeba przesiadać się w Zurychu (na rejs realizowany przez SWISS) lub w Düsseldorfie (na rejs realizowany przez ANA). 

Równocześnie linie Emirates poinformowały o wprowadzeniu na trasę z Dubaju do Tokio-Narity największego pasażerskiego samolotu świata, airbusa A380. Zastąpi on obecnie wykorzystywane boeingi 777-300ER, które mają o 145 miejsc na pokładzie mniej. gość_2e5b3 - Profil
gość_2e5b3
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie