×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Heinemann stawia na ekologiczne torby na zakupy


Od 1 stycznia Heinemann Duty Free sprzedaje torby na zakupy ulegające biodegradacji w w każdym ze swoich sklepów w Austrii oraz w Niemczech.

Koszt torby to 30 centów. Dochody ze sprzedaży nowych toreb zasilą fundusz wspierający organizację OceanCare, zajmującą się ochroną ekosystemów morskich. W sprzedaży są też torby wielokrotnego użytku w cenie dwóch euro, które mogą być także używane jako torby plażowe.

- Jako że jesteśmy rodzinnym interesem, w naszym DNA jest myślenie w kategorii pokoleń - stąd też zrównoważony rozwój. Jesteśmy szczęśliwi mogąc się w to angażować. W naszych sklepach mamy okazję zwrócić uwagę konsumentów z całego świata jak i naszych pracowników na temat zanieczyszczenia plastikowymi odpadami. Mamy nadzieję, że nasza inicjatywa zmniejszy ilość używanych toreb foliowych na zakupy - powiedział współwłaściciel Heinemann, Gunnar Heinemann

Celami współpracy pomiędzy OceanCare oraz Gebr. Heinemann są "promowanie świadomego używania zasobów oraz redukcja konsumpcji plastikowych toreb w sklepach duty free". 

- Jesteśmy zachwyceni, że Gebr Heinemann podjął tę inicjatywę zwiększania świadomości wśród konsumentów i wspieramy działania firmy zmierzające do powstrzymania zanieczyszczenia mórz plastikowymi torbami - powiedział prezydent OceanCare, Sigrid Lüber
fot. OceanCaregość_8a893 - Profil
gość_8a893
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie