×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


FlyNonstop: Nowe połączenia z NorwegiiLinie FlyNonstop ogłosiły uruchomienie w sezonie zimowym sześciu nowych połączeń z Norwegii. Przewoźnik zaoferuje pasażerom rejsy z Kristiansand oraz Alesund do Hiszpanii, Wielkiej Brytanii, Irlandii, Szwecji oraz Szwajcarii.

Połączenie z Alesund do Altenrhein zostanie uruchomione 1 stycznia 2014 roku, loty do Szwajcarii będą się odbywały dwa razy w tygodniu: w środy oraz soboty. Rejsy z Kristiansand do Altenrhein wystartują 28 grudnia 2013 roku i będą realizowane również dwa razy w tygodniu: w środy oraz soboty.

Pierwszy lot z Kristiansand do Alicante został zaplanowany na 1 listopada 2013 roku. Rejsy do Hiszpanii będą się odbywały raz w tygodniu, w soboty.Połączenie z Kristiansand do Dublina zostanie uruchomione 31 października 2013 roku. Loty do Irlandii będą realizowane dwa razy w tygodniu, w czwartki oraz niedziele.

Rejsy z Kristiansand do Manchesteru wystartują 3 stycznia 2014 roku i będą się odbywały raz w tygodniu. Wylot z norweskiego lotniska zaplanowany w każdy piątek rano, powrót z Anglii będzie się odbywał w poniedziałek wieczorem.

Połączenie z Kristiansand do Sztokholmu Bromma zostanie uruchomione 29 października 2013 roku. Loty do Szwecji będą realizowane trzy razy w tygodniu: we wtorki, czwartki oraz niedziele.

Anna Żuchlińska
Fot. Embraer Mediagość_c185c - Profil
gość_c185c
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie