FlyNonstop: Nowe połączenia z Norwegii

Anna Żuchlińska - Profil Anna Żuchlińska
03 czerwca 2013 14:38
1 komentarz
Reklama

Linie FlyNonstop ogłosiły uruchomienie w sezonie zimowym sześciu nowych połączeń z Norwegii. Przewoźnik zaoferuje pasażerom rejsy z Kristiansand oraz Alesund do Hiszpanii, Wielkiej Brytanii, Irlandii, Szwecji oraz Szwajcarii.

Połączenie z Alesund do Altenrhein zostanie uruchomione 1 stycznia 2014 roku, loty do Szwajcarii będą się odbywały dwa razy w tygodniu: w środy oraz soboty. Rejsy z Kristiansand do Altenrhein wystartują 28 grudnia 2013 roku i będą realizowane również dwa razy w tygodniu: w środy oraz soboty.

Pierwszy lot z Kristiansand do Alicante został zaplanowany na 1 listopada 2013 roku. Rejsy do Hiszpanii będą się odbywały raz w tygodniu, w soboty.Połączenie z Kristiansand do Dublina zostanie uruchomione 31 października 2013 roku. Loty do Irlandii będą realizowane dwa razy w tygodniu, w czwartki oraz niedziele.

Rejsy z Kristiansand do Manchesteru wystartują 3 stycznia 2014 roku i będą się odbywały raz w tygodniu. Wylot z norweskiego lotniska zaplanowany w każdy piątek rano, powrót z Anglii będzie się odbywał w poniedziałek wieczorem.

Połączenie z Kristiansand do Sztokholmu Bromma zostanie uruchomione 29 października 2013 roku. Loty do Szwecji będą realizowane trzy razy w tygodniu: we wtorki, czwartki oraz niedziele.

Anna Żuchlińska
Fot. Embraer Media
Reklama

Ostatnie komentarze

usuniety 2013-06-03 18:35   
usuniety - Profil usuniety
Ciekawe co bedzie robil samolot FlyNonstop w Manchesterze przez caly weekend?
 - Profil gość
Kup bilet Więcej
Rezerwuj loty
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wypożycz samochód
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Okazje pasażera
Reklama