×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


S7 pierwszym użytkownikiem E170 w Rosji


Rosyjskie linie S7 Airlines podpisały kontrakt na leasing 17 używanych embraerów E170 od firmy leasingowej GECAS. To pierwszy użytkownik tych samolotów w Rosji.


Embraer dopiero kilka tygodni temu otrzymał certyfikację samolotów regionalnych E170 i E175 w Rosji. To umożliwiło sprzedaż tych maszyn w tym kraju. 

Ponieważ zamówienie S7 Airlines obejmuje 17 używanych embraerów należących do GECAS, nie ma wpływu na portfel zamówień brazylijskiego producenta. Przewoźnik zamierza je wykorzystać do rozwoju hubów w centralnej i wschodniej części kraju. Dzięki temu pasażerowie latający np. między rejonem Uralu a dalekim wschodem kraju nie będą musieli nadkładać drogi latając przez Moskwę, co teraz jest często niezbędne. 

Obsługa wielu z tych lotnisk nie jest możliwa większymi boeingami 737 i airbusami A320 z uwagi na niewystarczającą infrastrukturę.

Pierwsze embraery E170 mają trafić do Rosji w pierwszej połowie 2017 r. i będą stacjonować na lotnisku Tolmaczewo w Nowosybirsku. 

Większe embraery E190 i E195 mają rosyjską certyfikację od 2012 r., a od 2013 r. latają we flocie Saratov Airlines.gość_648b7 - Profil
gość_648b7
  

W tym temacie przeczytasz


Brak wiadomości

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie