×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


LOT poleci do Puli i Podgoricy


W maju 2017 r. LOT uruchomi dwa nowe połączenia lotnicze na Bałkany. Przewoźnik poleci do Puli w Chorwacji i Podgoricy w Czarnogórze - wynika z nieoficjalnych informacji Pasazer.com.


Żadne z tych dwóch miast nie ma obecnie bezpośredniego połączenia lotniczego z Polską. LOT oferował rejsy do Podgoricy z przesiadką w Belgradzie w ramach umowy code-share z Air Serbią, ale rozkład w systemie OAG Schedules Analyser nie pokazuje takiego połączenia na przyszły sezon letni.
Podgorica to stolica Czarnogóry. Port lotniczy w tym mieście odprawia ok. 750 tys. pasażerów rocznie. Do Podgoricy lata m.in. Czech Airways (z Pragi), Ryanair (m.in. z Berlina-Schonefeld) i Austrian Airlines (z Wiednia). Narodowa linia Czarnogóry, Montenegro Airlines, lata m.in. do Wiednia i Kopenhagi.


Pula to największe miasto na chorwackim półwyspie Istria. Lotnisko obsługuje ponad 350 tys. pasażerów rocznie, ale niemal wszystkich w sezonie letnim. Zimą port lotniczy odprawia mniej niż tysiąc podróżnych miesięcznie. Do Puli loty z krajów sąsiadujących z Polską oferują m.in. Eurowings (z Berlina-Tegel).

Prawdopodobnie obydwa połączenia będą obsługiwane sezonowo.gość_4da7c - Profil
gość_4da7c
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie