Aplikacja umożliwi zbieranie mil poprzez robienie zdjęć

Tomasz Śniedziewski - Profil Tomasz Śniedziewski
8 grudnia 2016 09:10
Aplikacja Instamiles ma zachęcić pasażerów do opuszczenia saloniku biznesowego lub strefy gate'ów i rozpoczęcia zakupów na lotnisku.
Reklama
Aplikacja tworzy dla użytkowników foto-misje, w których zachęcani oni są do robienia zdjęć produktom marek, które współpracują z aplikacją. W nagrodę za wykonanie zadania użytkownicy aplikacji otrzymują mile programów lojalnościowych linii lotniczych.

Użytkownicy aplikacji nie muszą kupować jakichkolwiek produktów. Z kolei marki mogą po zakończeniu misji wysyłać użytkownikom aplikacji powiadomienia oferujące zniżkę na wybrane produkty. Takie zniżki nie byłyby oferowane jednak w chwili zakupu - kupujący proszony jest przez aplikację o wykonanie zdjęcia paragonu, wtedy część kwoty zostanie przesłana zwrotnie na konto bankowe użytkownika aplikacji.

Aplikacja umożliwia poszukiwanie na lotnisku różnych produktów - od perfum, kosmetyków, do produktów spożywczych, słodyczy czy produktów luksusowych.

Aplikacja, która jest do pobrania w Apple Store oraz Google Play, używa systemów Mangopay oraz Alipay. Od kwietnia tego roku do programu przystąpiło ponad 100 partnerów lotniskowych.

Tagi
instamiles

Ostatnie komentarze

 - Profil gość
Reklama
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Reklama
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy