×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Aplikacja umożliwi zbieranie mil poprzez robienie zdjęć


Aplikacja Instamiles ma zachęcić pasażerów do opuszczenia saloniku biznesowego lub strefy gate'ów i rozpoczęcia zakupów na lotnisku.


Aplikacja tworzy dla użytkowników foto-misje, w których zachęcani oni są do robienia zdjęć produktom marek, które współpracują z aplikacją. W nagrodę za wykonanie zadania użytkownicy aplikacji otrzymują mile programów lojalnościowych linii lotniczych. 

Użytkownicy aplikacji nie muszą kupować jakichkolwiek produktów. Z kolei marki mogą po zakończeniu misji wysyłać użytkownikom aplikacji powiadomienia oferujące zniżkę na wybrane produkty. Takie zniżki nie byłyby oferowane jednak w chwili zakupu - kupujący proszony jest przez aplikację o wykonanie zdjęcia paragonu, wtedy część kwoty zostanie przesłana zwrotnie na konto bankowe użytkownika aplikacji. 

Aplikacja umożliwia poszukiwanie na lotnisku różnych produktów - od perfum, kosmetyków, do produktów spożywczych, słodyczy czy produktów luksusowych. 

Aplikacja, która jest do pobrania w Apple Store oraz Google Play, używa systemów Mangopay oraz Alipay. Od kwietnia tego roku do programu przystąpiło ponad 100 partnerów lotniskowych. 
gość_dad14 - Profil
gość_dad14
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie