Włoska sieć kawiarni trafiła na lotniska

Tomasz Śniedziewski - Profil Tomasz Śniedziewski
08 grudnia 2016 09:00
Popularna sieć kawiarni Ca’puccino otworzyła nowy lokal w terminalu 2 portu lotniczego London Heathrow. Jest to początek planów rozszerzenia działalności na lotniskowe strefy duty free.
Reklama

Nowa inwestycja na londyńskim lotnisku to efekt współpracy operatora HMSHost International oraz Ca’puccino. W najnowszej kawiarni położonej w sercu terminala 2, pasażerowie będą mogli napić się kawy lub wina oraz skosztować deserów włoskiej marki, która cieszy się w Londynie popularnością.

Firma Ca’puccino otworzyła swoją pierwszą restaurację w 2006 r. w Barberino Designer Outlet koło Florencji. W 2008 roku otworzyła oddział w londyńskim domu handlowym Harrods. W tej chwili sieć posiada 11 lokali we Włoszech oraz sześć lokali w Wielkiej Brytanii.


- HMSHost International ma jasne ambicje wzrostu. To porozumienie z Ca’puccino stanowi dla nas ważny krok w zwiększeniu obecności na szybko rosnącym i dynamicznym rynku w Wielkiej Brytanii. Naszym celem jest stanie się bezdyskusyjnie najlepszym i najbardziej wiarygodnym brytyjskim operatorem - powiedział prezes HMSHost International, Walter Seib.

Ca’puccino wspólnie z HMSHost International planują w przeciągu najbliższych pięciu lat kolejne otwarcia kawiarni. Następny lokal Ca’puccino powstanie na początku przyszłego roku w Dubaju.


fot. Ca'puccino
Reklama

Ostatnie komentarze

 - Profil gość
Kup bilet Więcej
Rezerwuj loty
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wypożycz samochód
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Okazje pasażera
Reklama