×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Heinemann najemcą powierzchni we WrocławiuNiemiecka firma Gebr. Heinemann KG została najemcą sklepów wolnocłowych w nowo budowanym terminalu wrocławskiego lotniska.
Gebr. Heinemann KG jest dostawcą towarów i właścicielem sieci sklepów wolnocłowych.

Dwa sklepy duty free zajmą powierzchnię 560 m2. W pierwszym sklepie (o powierzchni 290 m2) będzie można zaopatrzyć się perfumy i kosmetyki, w drugim (o powierzchni 270 m2) w napoje alkoholowe i wyroby tytoniowe.

Znany jest również nabywca najwyższej kondygnacji terminala. Lokal na poziomie +2 zagospodaruje wrocławski restaurator Jacek Koch. Na 180 m2 uruchomi pub zaaranżowany w klimatach piłkarskich.

 - Pomysł na pewno spodoba się kibicom, którzy przylecą do Wrocławia na mecze rozgrywane w ramach EURO 2012 - komentuje Monika Półtorzycka-Jon, specjalista ds. marketingu Portu Lotniczego Wrocław.

Wkrótce port rozstrzygnie przetargi na pozostałe lokale. Do zagospodarowania na poziomie 0 zostało jeszcze 316 m2 oraz 204 m2 na poziomie +1.

Tomasz Wyszyńskigość_69048 - Profil
gość_69048
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie