×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Coindrum i Lagardère współpracują w Belfaście


Firma Condrum we współpracy z Lagardère Travel Retail uruchomiła serwis wymiany monet na bony zakupowe na lotnisku w Belfaście. W ubiegłym tygodniu ta sama firma otworzyła podobną usługę na lotnisku w Berlinie, wspólnie z firmą Heinemann.


Belfast jest największym lotniskiem w Irlandii Północnej i drugim pod względem operacji lotniskiem na Wyspie Irlandia. Według przewidywań, w tym roku lotnisko obsłuży siedem milionów pasażerów. 

Usługa Coindrum w Belfaście pozwoli pasażerom wymienić monety, które zostały po podróży, na bony zakupowe możliwe do wykorzystania w sklepach Aelia Duty Free. Bony wystawione przez Coindrum warte są 110 proc. wartości zdeponowanych w maszynie monet, co ma stanowić dla pasażerów zachętę do używania usługi. 

Firma Coindrum stara się spopularyzować swoje maszyny do wymiany monet w jak największej liczbie lotnisk. W tym celu współpracuje z partnerami takimi jak Lagardère, Dufry, Heinemann, ARI, IDF oraz LFP. gość_efd74 - Profil
gość_efd74
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie