Hotel ibis budget powstanie w Lublinie

Dominik Sipiński - Profil Dominik Sipiński
01 grudnia 2016 10:05
Orbis zawarł umowę franczyzy na hotel ibis budget w Lublinie. Inwestor i właściciel, firmaTK Finans Tomasz Księżopolski, wybuduje nowoczesny hotel klasy ekonomicznej w centralnej części miasta przy ul. Głębokiej,w pobliżu czterech uczelni wyższych.
Reklama

Otwarcie hotelu zaplanowano na drugi kwartał 2018 r.

ibis budget Lublin będzie oferował 90 pokoi, parking podziemny i zewnętrzny dla gości. Hotel zostanie włączony do sieci hoteli Orbis i znajdzie się w globalnych systemach rezerwacji, dystrybucji i sprzedaży grupy AccorHotels.


- Kierujemy naszą ofertę do osób ceniących wygodę, nowoczesność stylu w przystępnej cenie. Nowy hotel w segmencie ekonomicznym jest bardzo potrzebny w Lublinie. Miasto dynamicznie się rozwija, każdego roku przybywa gości -biznesmenów i turystów, którzy poszukują miejsc o rozpoznawalnej marce, gwarantującej jakość i standard. Liczymy na profesjonalne wsparcie Grupy Orbis i AccorHotels - powiedział Tomasz Księżopolski, właściciel TK Finans.

ibis budget to marka grupy AccorHotels w kategorii hoteli ekonomicznych. ibis budget oferuje gościom wygodne pokoje z puszystymi kołdrami i poduszkami, darmowy dostęp do sieci Wi-Fi (z wyjątkiem Australii) oraz śniadanie w formie bufetu. Obecnie w 18 krajach działa 500 hoteli tej marki.

Ostatnie komentarze

 - Profil gość
Reklama
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wypożycz samochód
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Reklama