Olsztyn: Sylwester na lotnisku

Tomasz Śniedziewski - Profil Tomasz Śniedziewski
01 grudnia 2016 08:30
3 komentarze
Nowy rok będzie można przywitać w porcie lotniczym Olsztyn - Mazury w Szymanach. Nie będzie to jednak efekt opóźnionego lotu, ale zabawa sylwestrowa organizowana przez lotnisko.
Reklama

Dla wielu pasażerów perspektywa spędzenia nocy sylwestrowej na lotnisku wydawałaby się czymś bardzo nieprzyjemnym. Port Lotniczy Olsztyn - Mazury w Szymanach przekonuje jednak, że będzie to “wieczór pełen wrażeń, smaków i szampańskiej zabawy w miłej atmosferze i oryginalnej konwencji.”

Organizatorzy imprezy sylwestrowej obiecują muzykę graną przez DJ-a, bufety zimne, ciepłe oraz deserowe, dania serwowane z główną atrakcją - perliczkami w sosie rozmarynowym z kaszą bulgur, pół litra alkoholu białego lub butelkę wina czerwonego. Nie zabraknie też noworocznych życzeń i wspólnego odliczania. Koszt uczestnictwa w imprezie wynosi 399 złotych za parę.

Impreza sylwestrowa to kolejny pomysł na wykorzystanie infrastruktury portu lotniczego - lotnisko organizuje także wycieczki szkolne, których program obejmuje spacer po terminalu, symulację kontroli bezpieczeństwa, wizytę w lotniskowej straży pożarnej, spotkanie z sokolnikiem oraz wejście do strefy airside, gdzie dzieci mogą obserwować główny punkt każdej wycieczki - start i lądowanie samolotu. Uczestnicy wycieczki mogą także liczyć na drobny upominek i poczęstunek.

Po tym, gdy z końcem sezonu letniego odleciały z Szyman linie Adria Airways oraz Sprint Air, obecnie realizowane są jedynie dwa regularne połączenia, oba do Londynu: Stansted, realizowane przez Ryanair oraz Luton, realizowane przez Wizz Air. Samoloty rejsowe pojawiają się w Porcie Lotniczym Olsztyn - Mazury we wtorki, czwartki i soboty.
Reklama

Ostatnie komentarze

 - Profil gość
gość_c1cb1 2016-12-01 18:30   
gość_c1cb1 - Profil gość_c1cb1
Moglibyście dać linka do oferty.
zobacz link
gość_05ee0 2016-12-01 12:24   
gość_05ee0 - Profil gość_05ee0
Pomysł na bal jest niezwykle groteskowy,by ożywić martwy port lotniczy.A czy po balu będzie tam jakaś noclegownia w tym sercu Puszczy Kurpiowskiej.
banan86 2016-12-01 09:51   
banan86 - Profil banan86
Żeby to miało sens to należałoby dla każdego uczestnika zorganizować transport autobusowy albo kolejowy w obie strony!
 - Profil gość
Kup bilet Więcej
Rezerwuj loty
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wypożycz samochód
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Okazje pasażera
Reklama