×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Olsztyn: Sylwester na lotnisku


Nowy rok będzie można przywitać w porcie lotniczym Olsztyn - Mazury w Szymanach. Nie będzie to jednak efekt opóźnionego lotu, ale zabawa sylwestrowa organizowana przez lotnisko.


Dla wielu pasażerów perspektywa spędzenia nocy sylwestrowej na lotnisku wydawałaby się czymś bardzo nieprzyjemnym. Port Lotniczy Olsztyn - Mazury w Szymanach przekonuje jednak, że będzie to “wieczór pełen wrażeń, smaków i szampańskiej zabawy w miłej atmosferze i oryginalnej konwencji.”

Organizatorzy imprezy sylwestrowej obiecują muzykę graną przez DJ-a, bufety zimne, ciepłe oraz deserowe, dania serwowane z główną atrakcją - perliczkami w sosie rozmarynowym z kaszą bulgur, pół litra alkoholu białego lub butelkę wina czerwonego. Nie zabraknie też noworocznych życzeń i wspólnego odliczania. Koszt uczestnictwa w imprezie wynosi 399 złotych za parę. 

Impreza sylwestrowa to kolejny pomysł na wykorzystanie infrastruktury portu lotniczego - lotnisko organizuje także wycieczki szkolne, których program obejmuje spacer po terminalu, symulację kontroli bezpieczeństwa, wizytę w lotniskowej straży pożarnej, spotkanie z sokolnikiem oraz wejście do strefy airside, gdzie dzieci mogą obserwować główny punkt każdej wycieczki - start i lądowanie samolotu. Uczestnicy wycieczki mogą także liczyć na drobny upominek i poczęstunek. 

Po tym, gdy z końcem sezonu letniego odleciały z Szyman linie Adria Airways oraz Sprint Air, obecnie realizowane są jedynie dwa regularne połączenia, oba do Londynu: Stansted, realizowane przez Ryanair oraz Luton, realizowane przez Wizz Air. Samoloty rejsowe pojawiają się w Porcie Lotniczym Olsztyn - Mazury we wtorki, czwartki i soboty.gość_6cbeb - Profil
gość_6cbeb
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie