×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Nowa struktura taryf Air France i KLM w Europie


Od stycznia 2017 r. linie Air France i KLM wprowadzają nową strukturę taryf na lotach europejskich oraz z Europy do krajów Afryki Północnej i Izraela.


Dzięki tym zmianom klienci Air France-KLM będą mogli wybrać jedną z trzech opcji cenowych, które różnią się od siebie pakietem usług zawartych w cenie biletu, jak i warunkami taryfy, które są mniej lub bardziej elastyczne. Nowa struktura taryf ma w lepszym stopniu być dopasowana do potrzeb pasażerów biznesowych i prywatnych. 

Nowe struktura taryf lotów w Europie obejmuje 3 opcje:

Taryfa “Light” - będzie to produkt dla klientów, którzy szukają najniższej ceny, przy czym podróżują tylko z bagażem podręcznym i nie planują zmiany planów swojej podróży. Taryfa "light" nie będzie przewidywała możliwości dokonywania zmian i zwrotów biletów. 

Taryfa “Standard” - za dopłatą w wysokości 40-50 Euro będą oferowane dodatkowe korzyści: przewóz jednej sztuki bagażu rejestrowanego w cenie biletu oraz możliwość zmiany rezerwacji za dodatkową opłatą.

Taryfa “Flex” - za dopłatą w wysokości 70-150 Euro klienci otrzymają maksymalną elastyczność taryfy, co oznacza bezkosztową możliwość zmiany rezerwacji (np. na wcześniejszy lot tego samego dnia) lub zwrotu biletu. Dodatkowo posiadacze biletów w taryfie “Flex” będą mogli korzystać z przywilejów SkyPriority na lotniskach, a zatem z odrębnych stanowisk odprawy, priorytetowej kontroli bezpieczeństwa i pierwszeństwa w trakcie boardingu. Taryfa „Flex” obejmie również pełen serwis pokładowy z posiłkiem podczas lotu.

Nowe taryfy będą stopniowo wprowadzane do sprzedaży na trasach europejskich, do Afryki Północnej i Izraela od stycznia 2017 r. 

Fot. D. Sipiński gość_0753c - Profil
gość_0753c
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie