×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Emirates przyleci do Warszawy airbusem A380


Na warszawskim lotnisku po raz pierwszy w historii wyląduje airbus A380 obsługujące regularne połączenie. 10 lutego 2017 r. lot z Dubaju największym samolotem pasażerskim świata wykona Emirates.Tego dnia rotacja będzie wyjątkowo obsługiwana przez airbusa A380 w celu uczczenia rocznicy uruchomienia połączenia do Warszawy. 

Loty na trasie z Dubaju do Warszawy wystartowały 6 lutego 2013 r. i były na początku wykonywane codziennie airbusami A330-200. Obecnie na trasie latają boeingi 777-300ER zabierające na pokład 427 pasażerów; w dwuklasowej konfiguracji: 42 pasażerów w klasie biznes oraz 385 w ekonomicznej. Niewykluczone, że w niedalekiej przyszłości boeingi zostaną na stałe zastąpione airbusami A380. 

Na pokład samolotu A380 w linii Emirates mieści się w zależności od konfiguracji pokładu od 489 do 615 pasażerów (w wersji bez klasy pierwszej).


Na pokładzie A380 Emirates pasażerowie pierwszej klasy mogą liczyć na luksus w zaciszu prywatnej kabiny i dostęp do jedynego wśród przewoźników pokładowego prysznica Shower Spa. Podróżujący klasą pierwszą i klasą biznes mogą spotykać się oraz próbować przekąsek i drinków w popularnym salonie pokładowym. 

Natomiast pasażerowie wszystkich klas mogą delektować się posiłkami przyrządzanymi przez najlepszych szefów kuchni oraz korzystać z wielokrotnie nagradzanego systemu rozrywki pokładowej ice oferującego 2 200 kanałów, a także z darmowego Internetu bezprzewodowego, dostępnego na pokładzie wszystkich samolotów A380 linii Emirates. 

fot. Emiratesgość_a1a25 - Profil
gość_a1a25
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie