×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


"Gwiezdne wojny" na lotnisku Gatwick


Szturmowcy, droidy i ludzcy bohaterowie nowego filmu z serii "Gwiezdnych wojen" wylądowali na lotnisku Londyn-Gatwick. Port lotniczy razem z firmą World Duty Free rozpoczął promocję filmu "Rogue One" ("Łotr 1").
Film, będący niezależną od pozostałych siedmiu filmów historią ze świata "Star Wars", wchodzi do kin 15 grudnia br. Lotnisko Gatwick i World Duty Free są wyłącznymi partnerami premiery. 

Pasażerowie przyjeżdżający na lotnisko położone na południe od Londynu już w drodze do terminala zobaczą na wielkich ekranach trailery, filmy promocyjne i historie ze świata "Gwiezdnych wojen".

Kulminacja akcji promocyjnej ma miejsce w sklepie World Duty Free w południowym terminalu lotniska. Pasażerowie mogą tam zamienić się w pilotów myśliwca X-Wing dzięki zestawowi wirtualnej rzeczywistości. Podróżnych wita ponad 2-metrowa figura nowego droida K-2SO. Wystawione są też kostium wszystkich głównych bohaterów.

Aby uzupełnić ofertę, sklep World Duty Free wprowadził też do sprzedaży kolekcję klocków Lego związanych z "Gwiezdnymi wojnami" oraz serię zapachów "Star Wars".  


Reklama


Booking.com
gość_c5c86 - Profil
gość_c5c86
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie