" />

"Gwiezdne wojny" na lotnisku Gatwick

Dominik Sipiński - Profil Dominik Sipiński
29 listopada 2016 08:00

Szturmowcy, droidy i ludzcy bohaterowie nowego filmu z serii "Gwiezdnych wojen" wylądowali na lotnisku Londyn-Gatwick. Port lotniczy razem z firmą World Duty Free rozpoczął promocję filmu "Rogue One" ("Łotr 1").

Reklama
Film, będący niezależną od pozostałych siedmiu filmów historią ze świata "Star Wars", wchodzi do kin 15 grudnia br. Lotnisko Gatwick i World Duty Free są wyłącznymi partnerami premiery.

Pasażerowie przyjeżdżający na lotnisko położone na południe od Londynu już w drodze do terminala zobaczą na wielkich ekranach trailery, filmy promocyjne i historie ze świata "Gwiezdnych wojen".

Kulminacja akcji promocyjnej ma miejsce w sklepie World Duty Free w południowym terminalu lotniska. Pasażerowie mogą tam zamienić się w pilotów myśliwca X-Wing dzięki zestawowi wirtualnej rzeczywistości. Podróżnych wita ponad 2-metrowa figura nowego droida K-2SO. Wystawione są też kostium wszystkich głównych bohaterów.

Aby uzupełnić ofertę, sklep World Duty Free wprowadził też do sprzedaży kolekcję klocków Lego związanych z "Gwiezdnymi wojnami" oraz serię zapachów "Star Wars".

Ostatnie komentarze

 - Profil gość
Reklama
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wypożycz samochód
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Reklama