×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Lagardère z trzecim kontraktem w Arabii Saudyjskiej


Spółka Lagardère Travel Retail wspólnie z Saudi Airlines Catering Company (SACC) oraz Arabian Ground Handling Logistic Company wygrała przetarg na operowanie strefy duty free na lotnisku króla Abdulaziza w Dżuddzie w Arabii Saudyjskiej.Informację o zwycięstwie w przetargu ujawnił prezes Lagardère Travel Retail, Dag Rasmussen. Jest to już trzeci przetarg w Arabii Saudyjskiej, po Rijadzie oraz Dammamie, który w ostatnim czasie wygrało konsorcjum Lagardère oraz lokalnych firm. 

W Dżudda powstaną dwa sklepy Aelia Duty Free o łącznej powierzchni 3,5 tys. m kw., będzie to więc jak do tej pory największa przestrzeń w Arabii Saudyjskiej, na obsługę której firma Lagardère otrzymała koncesję. 

Poza Arabią Saudyjską, firma obsługuje 22 sklepy w Abu Zabi w Zjednoczonych Emiratach Arabskich. Łącznie na Bliskim Wschodzie Lagardère jest operatorem 28 sklepów o łącznej powierzchni 12,3 tys m kw. W ubiegłym roku łączne obroty Lagardère w regionie wyniosły 320 mln dolarów. 
gość_554dc - Profil
gość_554dc
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie