×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Air Canada Rouge znów poleci do Warszawy


Latem 2017 r. kanadyjska linia Air Canada Rouge znów zaoferuje loty z Toronto do Warszawy. Według nieoficjalnych informacji będą obsługiwane częściej niż przed rokiem.


Niskokosztowy oddział linii Air Canada latał do Warszawy po raz pierwszy w tym roku. Rejsy były wykonywane najpierw trzy, a potem cztery razy w tygodniu do 30 września. Przewoźnik był zadowolony z wyników tej sezonowej trasy i już wiadomo, że ponownie uruchomi ją latem 2017 r. Niewykluczone, że liczba lotów wzrośnie do pięciu tygodniowo.

Rejsy wystartują 7 czerwca 2017 r. i będą obsługiwane do końca września. Przewoźnik zaplanował wyloty z Toronto we środy, czwartki, soboty i niedziele o 17:10, a z Warszawy w poniedziałki, czwartki, piątki i niedziele o 10:05. Możliwe jednak, że linia uruchomi loty wcześniej.

Loty będą obsługiwane samolotami typu boeing 767-300ER z 282 miejscami na pokładzie. Przez cały sezon przewoźnik zamierza wykonać 66 lotów w każdą ze stron i może przewieźć maksymalnie 36 tys. pasażerów. 

Połączenie z Warszawy do Toronto obsługuje również LOT. Polski przewoźnik planuje połączenia codziennie przez całe lato 2017 r., a w szczytowym okresie nawet dziewięć razy tygodniowo. gość_a98e9 - Profil
gość_a98e9
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie