×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Fiji Airways kupią pięć boeingów 737 MAX


Narodowy przewoźnik z wysp Fidżi zamierza kupić pięć boeingów 737 MAX 8. Zastąpią one we flocie linii cztery boeingi 737-800 i jednego 737-700.


Dostawy zaplanowano na lata 2018-2019. Samoloty będą wyposażone w silniki CFM International LEAP-1B. Wartość zamówienia zgodnie z cenami katalogowymi to 550 mln dolarów. Zakup zostanie sfinansowany poprzez 12-letnią umowę sprzedaży i leasingu zwrotnego z udziałem leasingodawcy GECAS.

Samoloty polecą z wysp Fidżi m.in. do Australii, Nowej Zelandii, na Hawaje, Kiribati, Samoa, Wyspy Salomona, Tonga i Vanuatu. Przewoźnik zamierza także uruchomić nowe połączenia krótko- i średniodystansowe. Linia zapowiedziała, że w samolotach zamontuje 170 miejsc w konfiguracji dwuklasowej.

Zgodnie z zapowiedziami władz Fidżi, na wyspach ma też powstać centrum szkoleniowe Boeinga wraz z symulatorem. Obniży to koszty szkoleń załóg dla przewoźnika i da możliwość świadczenia usług na rzecz innych przewoźników. gość_7973b - Profil
gość_7973b
  

W tym temacie przeczytasz


Brak wiadomości

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie