Wizz Tours wprowadza ofertę razem z Grouponem

Dominik Sipiński - Profil Dominik Sipiński
22 listopada 2016 15:18
Wizz Tours ogłosił dziś (22.11) uruchomienie miesięcznej promocji we współpracy z platformą Groupon, globalnym liderem zakupów grupowych. Promocja umożliwia użytkownikom skorzystanie z oferty podróży Wizz Tours i oszczędność nawet do 221 złotych.
Reklama

W promocji Wizz Tours na portalu Groupon jest dostępnych 1500 kodów promocyjnych.

Klienci mogą wybierać spośród trzech opcji. W puli znajduje się 100 kodów w cenie 19 złotych uprawniających do zniżki w wysokości 100 złotych, 400 kodów w cenie 49 złotych dających zniżkę w wysokości 190 złotych oraz 1000 kodów w cenie 79 złotych upoważniających do zniżki w wysokości 300 złotych. Vouchery obowiązują na wszystkie pakiety w ofercie Wizz Tours.

Rezerwacji należy dokonywać online na stronie biura wprowadzając kod kuponu w odpowiednim miejscu przed rozpoczęciem wyszukiwania ofert. Promocja trwa do końca 31 stycznia 2017 ro. Jeden voucher umożliwia dokonanie jednej rezerwacji bez wymaganej kwoty minimalnej.

Podczas jednorazowej rezerwacji Wizz Tours pozwala na dokonanie rezerwacji dla maksymalnie dziewięciu pasażerów lub czterech pokoi. Zniżka dotyczy tylko nowych rezerwacji.

- Przygotowaliśmy niespodziankę dla naszych klientów w Polsce. Z wielką radością wprowadzamy specjalną promocję, którą zorganizowaliśmy we współpracy z platformą Groupon. Obserwujemy duże zainteresowanie pakietami wakacyjnymi na polskim rynku. Polacy coraz częściej poszukują możliwości zorganizowania i spędzenia wakacji za pośrednictwem sprawdzonego i wiarygodnego biura podróży. Jestem pewny, że nasza oferta to świetny pomysł na świąteczny prezent - mówi Istvan Csanalosi, dyrektor zarządzający Wizz Tours.
Ten artykuł powstał na podstawie materiałów prasowych nadesłanych do redakcji przez podmiot trzeci. Portal Pasazer.com nie bierze odpowiedzialności za merytoryczną treść artykułu, którego nie jest autorem.
Reklama

Ostatnie komentarze

 - Profil gość
Kup bilet Więcej
Rezerwuj loty
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wypożycz samochód
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Okazje pasażera
Reklama