×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Heinemann wymieni monety na bony zakupowe


Heinemann wspólnie z firmą Coindrum zainstalowały na lotnisku Berlin-Schönefeld samoobsługową maszynę do zamiany monet na bony na zakupy duty free.

Podróżni odwiedzający dany kraj często zostają ze sporą liczbą niewykorzystanych lokalnych monet. Ponieważ większość kantorów nie prowadzi wymiany monet, niewykorzystane monety nie mają dla wyjeżdżających podróżnych większej wartości poza pamiątkową.

Nowa maszyna zainstalowana we wszystkich sklepach Heinemann na Berlin-Schönefeld, pozwoli pasażerom wymienić monety, które pozostały im z podróży do Niemiec na bony zakupowe, możliwe do wykorzystania w sklepach Heinemann. Co więcej, wartość bonu będzie o 10 proc. wyższa niż wartość wrzuconych do maszyny monet. 

- Heinemann zawsze stara się zadowolić klientów. To jest kolejny sposób by zaproponować innowacyjny serwis dla pasażerów oraz wesprzeć naszą działalność poprzez stworzenie dodatkowej zachęty do przeglądania naszych towarów. - powiedział jeden z właścicieli Heinemann, Gunnar Heinemann

Firma Coindrum, produkująca automaty, już wcześniej współpracowała w podobny sposób z firmami travel retail na lotniskach w Europie, takimi jak Dufry, ARI czy International Duty Free. 

Heinemann zapowiada, ze automaty w Berlinie posłużą do analizy inwestycji i jeżeli wyniki okażą się pomyślne, to nie wykluczone że maszyny do wymiany monet w przyszłości pojawią się we wszystkich sklepach Heinemann Duty Free. gość_0445e - Profil
gość_0445e
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie