Nowy sposób zapłaty milami w Miles&More

Dominik Sipiński - Profil Dominik Sipiński
21 listopada 2016 07:45
1 komentarz
Od 17 listopada niemieccy członkowie programu lojalnościowego Miles&More mogą częściowo opłacić lot zebranymi w programie milami. Na początku 2017 r. usługa ruszy też w Szwajcarii, Belgii, Finlandii, Holandii, Wielkiej Brytanii, Irlandii, Hiszpanii oraz we Włoszech.
Reklama

Członkowie programu Miles & More mogą użyć swoich mil premiowych, aby zapłacić za całość lub za część regularnego połączenia wykonywanego zarówno przez Lufthansę, jak i SWISS, Austrian Airlines, Brussels Airlines, Germanwings czy Eurowings. Rezerwacji należy dokonać na stronie internetowej Lufthansy.

Aby dokonać rezerwacji, uczestnik programu posiadający minimum 7000 mil premiowych, loguje się na stronie internetowej LH.com za pomocą swojego numeru karty Miles&More i hasła.

Podczas rezerwacji w stosownym miejscu należy wpisać liczbę mil, której chce się użyć, lub dokonać wyboru kwoty na ruchomej skali. Usługa ta może być używana we wszystkich klasach podróży oraz na wszystkich połączeniach dostępnych na stronie internetowej Lufthansy. Podobnie jak w przypadku tradycyjnego biletu, członkowie zbierają również premiowe i statusowe mile.

To nowość w programie Miles&More, ponieważ do tej pory nie można było łączyć płatności milami i gotówką. Za mile można było jedynie wykupić cały bilet, a pasażerowie nie otrzymywali za niego kolejnych mil. Częściową płatność milami umożliwiają od dawna inne programy lojalnościowe europejskich linii.

Na razie nie wiadomo, czy i kiedy usługa będzie dostępna dla pasażerów z Polski.
Reklama

Ostatnie komentarze

vscrew 2016-11-21 08:27   
vscrew - Profil vscrew
Ta oferta LH to jakis żart! 30 tysięcy mil za obniżenie ceny biletu o 100 Euro?! Miles and More znowu pokazuje, że jest najgorszym, najmniej korzystnym dla pasażera programem lojalnosciowym!
 - Profil gość
Kup bilet Więcej
Rezerwuj loty
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wypożycz samochód
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Okazje pasażera
Reklama