×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Linie zaoszczędzą dzięki optymalizacji rozkładów


Amadeus i Optym nawiązały długoterminową współpracę, dzięki której linie lotnicze zdołają zoptymalizować rozkłady lotów. Amadeus zapewnia fundusze oraz wiedzę techniczną niezbędne do ulepszenia i rozbudowania oprogramowania, Optym - do planowania połączeń i tworzenia harmonogramów.Dzięki temu rozwiązaniu linie lotnicze mogą zwiększyć swoje przychody o dodatkowe 1 do 3 proc. - co dla większości przewoźników oznacza miliony dolarów.

Nowy pakiet rozwiązań firm Optym i Amadeus został opracowany z wykorzystaniem zaawansowanych algorytmów umożliwiających liniom lotniczym tworzenie w pełni zoptymalizowanych harmonogramów lotów w oparciu o dokładne prognozy - w kilka godzin zamiast dni lub tygodni. Jest to obecnie jedyna technologia na rynku umożliwiająca tworzenie rozkładów lotów "od zera", bez korzystania z poprzednich wersji. Zwiększa to strategiczną elastyczność linii lotniczych i stwarza nowe możliwości budowania harmonogramów, które nie były wcześniej stosowane. 

Wkład firmy Amadeus we współpracę partnerską z Optym obejmuje dogłębną znajomość branży lotów pasażerskich oraz wsparcie finansowe mające na celu wprowadzanie rozwiązań nowej jakości. Dodatkowo, Amadeus wykorzysta swoją globalną sieć do przyspieszenia planowanego rozwoju firmy Optym i sprzedaży rozwiązania na całym świecie. 

Pakiet rozwiązań do planowania sieci połączeń jest już dostępny w sprzedaży pod nazwą Amadeus SKY by Optym. Zawiera on dwa rozwiązania - Amadeus SkyMAX by Optym do optymalizacji harmonogramów oraz Amadeus SkySYM by Optym do przeprowadzania symulacji działania harmonogramów. 

Następne trzy produkty mające wejść w skład pakietu to: Amadeus SkyCAST by Optym do prognozowania harmonogramów, Amadeus SkyWORKS by Optym do zarządzania harmonogramami oraz Amadeus SkyPLAN by Optym do optymalizowania częstotliwości połączeń.


Ten artykuł powstał na podstawie materiałów prasowych nadesłanych do redakcji przez podmiot trzeci. Portal Pasazer.com nie bierze odpowiedzialności za merytoryczną treść artykułu, którego nie jest autorem.
gość_a360b - Profil
gość_a360b
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie