×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Lufthansa odbierze airbusa A350 za miesiąc


19 grudnia Lufthansa Group odbierze pierwszego airbusa A350-900. Nowy samolot szerokokadłubowy będzie stacjonować w Monachium. Pierwszy rejs komercyjny odbędzie się na trasie Monachium - Delhi 10 lutego 2017 r.


Spodziewamy się odbioru naszego pierwszego A350-900 tuż przed Bożym Narodzeniem. Już od lutego nasi pasażerowie będą mogli się cieszyć z dużo wyższego komfortu podróży na trasie do Delhi dzięki wielu udogodnieniom, które zostały wdrożone we wnętrzu kabiny. M.in. jest to zaprojektowana od nowa przestrzeń do samoobsługi w klasie biznes, nowe fotele klasy ekonomicznej z ergonomicznymi zagłówkami, większe ekrany we wszystkich klasach podróży oraz lepszy szerokopasmowy internet - powiedział Thomas Winkelmann, dyrektor generalny portu przesiadkowego w Monachium.

Wnętrze samolotu zostanie zainstalowane dopiero w Monachium, dokąd maszyna przyleci z fabryki Airbusa w Tuluzie. 


Docelowo w Monachium będzie stacjonować pierwszych dziesięć zamówionych przez Lufthansę airbusów A350-900. Poza Delhi, w pierwszej kolejności maszyny polecą także do Bostonu. Na pokład wejdzie łącznie 293 pasażerów - 48 w klasie biznes, 21 w premium ekonomicznej i 224 w ekonomicznej. 

Lufthansa zamówiła łącznie 25 samolotów typu airbus A350-900. Niemiecki koncern będzie dziewiątą linią lotniczą użytkującą ten typ i dopiero drugą w Europie (po Finnairze).gość_a98e9 - Profil
gość_a98e9
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie