Heathrow: Lustro z dostępem do mediów społecznościowych

Tomasz Śniedziewski - Profil Tomasz Śniedziewski
18 listopada 2016 07:47
Jeśli nie umiecie sami podjąć decyzji o zakupie ubrań, akcesoriów lub makijażu, zarząd lotniska Londyn-Heathrow znalazł rozwiązanie tego problemu. Zainstalowano tam specjalne lustro, które umożliwia korzystanie na bieżąco z mediów społecznościowych.
Reklama

Nowy gadżet skierowany jest do tych klientów, którzy przy wyborze ubrań kierują się słowami zachęty znajomych na mediach społecznościowych. Jak zapewnia lotnisko, trend do tego rodzaju zakupów rośnie, stąd też World’s Most Connected Mirror - najlepiej połączone lustro świata - jest odpowiedzią klientów na to zapotrzebowanie.

Pasażerowie, którzy zarezerwowali usługę Personal Shopping, będą mogli będą mogli przy użyciu lustra zamieszczać swoje zdjęcia oraz przesyłać na żywo obraz wideo i otrzymywać w w czasie rzeczywistym komentarze od swoich znajomych z mediów społecznościowych, wyświetlane bezpośrednio na powierzchni lustra.


Jak ujawniają badania, na które powołują się władze lotniska, 58 proc. Brytyjczyków szuka wsparcia w mediach społecznościowych podczas zakupów, a 60 proc. z tych, którzy otrzymali takie wsparcie, jest bardziej zadowolonych ze swojego zakupu. Dla 40 proc. osób opinia partnera podczas zakupów jest ważna. Mężczyźni dwa razy bardziej (56 proc.) cenią opinię swojej partnerki lub partnera niż kobiety.


- Oczekiwania naszych klientów co do zakupów ciągle się zmieniają. Obecnie nie tylko oczekują profesjonalnego wsparcia ze strony naszych osobistych doradców zakupów Personal Shoppers, ale także ze strony swojej społeczności z mediów socjalnych. Od dzisiaj nasi pasażerowie mogą korzystać z możliwości zakupów ponad 400 marek w komfortowych warunkach prywatnej przestrzeni i w tym samym czasie dzielić się tym doświadczeniem z przyjaciółmi na całym świecie - powiedziała szefowa działu Personal Shopping na Heathrow, Sharon Daley.

Pasażerowie mogą zarezerwować przed podróżą pobyt w Personal Shopping Lounge, gdzie możliwe jest skorzystanie z World’s Most Connected Mirror, na specjalnej stronie internetowej.


fot. London Heathrow
Reklama

Ostatnie komentarze

 - Profil gość
Kup bilet Więcej
Rezerwuj loty
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wypożycz samochód
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Okazje pasażera
Reklama