Sklep Harry'ego Pottera na lotnisku Heathrow

Tomasz Śniedziewski - Profil Tomasz Śniedziewski
17 listopada 2016 09:22
W terminalu 5 londyńskiego lotniska Heathrow otwarty został nowy sklep - The Harry Potter Shop. Otwarcie sklepu o powierzchni 55 m kw. zbiegło się z premierą filmu "Fantastyczne zwierzęta i jak je znaleźć".
Reklama

W sklepie dostępnych jest ponad 200 produktów, wiele z nich niedostępnych nigdzie indziej poza portem lotniczym Heathrow. W sprzedaży są rzeczy związane z najnowszym filmem, a także z peronem 9 i 3/4 na stacji King’s Cross, czy sztuką Harry Potter and The Cursed Child wystawianą na West Endzie.

- Jesteśmy dumni, że możemy otworzyć nasz sklep na terminalu 5 lotniska Heathrow wspólnie z Warner Bros. Consumer Products, i planujemy wnieść trochę z naszej magii do najbardziej rozpoznawalnego lotniska w Wielkiej Brytanii - powiedział dyrektor sklepu The Harry Potter Shop, Jonathan Sands.

- Harry Potter jest uwielbiany na całym świecie, więc to najlepsze miejsce dla naszych pasażerów, by cieszyć się upominkami i pamiątkami ze świata czarodziejów, przed odlotem na drugą stronę świata. Mam nadzieję, że naszym klientom spodoba się wszystko to, co nowy sklep ma do zaoferowania i zabiorą ze sobą trochę magii - dodał dyrektor komercyjny lotniska Heathrow, Jonathan Coen.

fot. London Heathrow
Reklama

Ostatnie komentarze

 - Profil gość
Kup bilet Więcej
Rezerwuj loty
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wypożycz samochód
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Okazje pasażera
Reklama