Toblerone i Jack Daniels promowane przez Aelia

Tomasz Śniedziewski - Profil Tomasz Śniedziewski
14 listopada 2016 12:12
4 komentarze
Firma Lagardère Travel Retail, właściciel sklepów Aelia, zapowiedziała kampanie promocyjne, które będą prowadzone w tym sezonie jesienno-zimowym w sklepach Aelia Duty Free.
Reklama

W porcie lotniczym Côte d’Azur International airport w Nicei, Aelia Duty Free wspólnie z Toberlone przestawi animację “Are you looking for the perfect gift?”, przygotowaną z myślą o nadchodzącym sezonie świątecznym. Materiał, który jest wyświetlany w strefie cyfrowej La Scene w terminalu 1 lotniska, przedstawi pasażerom pomysły na świąteczne upominki, które ucieszą osoby w różnym wieku.

Inną animację można będzie obejrzeć w Wielkiej Brytanii, gdzie Aelia Duty Free oraz Jack Daniels na lotnisku Londyn Luton wspólnie świętują 150 urodziny marki whisky. Pasażerowie mogą wejść do Jack Daniels universe poprzez The Luton Scene, gdzie przedstawiciele Jacka Danielsa zaprezentują, jak produkowana jest słynna whisky. Od 27 października do 23 listopada trwa promocja, w ramach której pasażerowie będą mieli możliwość otrzymania firmowych szklanek lub lub spersonalizowanej przewieszki za zakupy o wartości powyżej 50 funtów.
Reklama

Ostatnie komentarze

 - Profil gość
kitsune 2016-11-14 14:52   
kitsune - Profil kitsune
@gość_c6dcc - dziękuję za ciekawe uwagi :)
gość_c6dcc 2016-11-14 14:35   
gość_c6dcc - Profil gość_c6dcc
Jak najbardziej sie zgadzam, natomiast wydaje mi sie ze jest duzo potencjalnych, nieporuszonych tematow z tej branzy jak ceny na lotniskach vs w sklepach, architektura lotnisk ktora wrecz powoduje opoznienia ("spirala sklepow" na Stansted). Takie analiza bylaby swietnym polem do dyskusji, w przeciwienstwie do promocji jak ta, ktorych jest tysiace. Chodzi o sens az takiego zasiegu takiej informacji, wydaje sie byc ona zamieszczona troche na sile.
kitsune 2016-11-14 13:17   
kitsune - Profil kitsune
@gość_c6dcc - Dyskusja o tym, co jest ważnym tematem a co nie jest bardzo uznaniowa. Chyba nikt nie zaprzeczy, że dzisiejsza branża lotnicza to nie tylko linie lotnicze, ale także lotniska, na których wielu pasażerów spędza sporo czasu - być może pasażerowie ci zainteresowani są aktualnymi promocjami. Nikt nie zaprzeczy też, że travel retail daje zatrudnienie wielu osobom i generuje rozwój ekonomii danego kraju. Stąd też wierzę, że istnieje grupa czytelników zainteresowanych aktualnościami z tej branży, a travel retail jest częścią szeroko pojmowanej rodziny lotniczej, dlatego pasazer.com, jako portal lotniczy, powinien poruszać i te zagadnienia.

Tomasz Śniedziewski
 - Profil gość
Kup bilet Więcej
Rezerwuj loty
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wypożycz samochód
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Okazje pasażera
Reklama