×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Toblerone i Jack Daniels promowane przez Aelia


Firma Lagardère Travel Retail, właściciel sklepów Aelia, zapowiedziała kampanie promocyjne, które będą prowadzone w tym sezonie jesienno-zimowym w sklepach Aelia Duty Free.


W porcie lotniczym Côte d’Azur International airport w Nicei, Aelia Duty Free wspólnie z Toberlone przestawi animację “Are you looking for the perfect gift?”, przygotowaną z myślą o nadchodzącym sezonie świątecznym. Materiał, który jest wyświetlany w strefie cyfrowej La Scene w terminalu 1 lotniska, przedstawi pasażerom pomysły na świąteczne upominki, które ucieszą osoby w różnym wieku. 

Inną animację można będzie obejrzeć w Wielkiej Brytanii, gdzie Aelia Duty Free oraz Jack Daniels na lotnisku Londyn Luton wspólnie świętują 150 urodziny marki whisky. Pasażerowie mogą wejść do Jack Daniels universe poprzez The Luton Scene, gdzie przedstawiciele Jacka Danielsa zaprezentują, jak produkowana jest słynna whisky. Od 27 października do 23 listopada trwa promocja, w ramach której pasażerowie będą mieli możliwość otrzymania firmowych szklanek lub lub spersonalizowanej przewieszki za zakupy o wartości powyżej 50 funtów.


Reklama


Booking.com
gość_c5c86 - Profil
gość_c5c86
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie