×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Ryanair inauguruje loty Modlin - Walencja


Ryanair zainaugurował dziś kolejne połączenie, tym razem do Walencji. Łącznie na lotnisku w Modlinie Ryanair uruchomi w sezonie zimowym osiem nowych kierunków.


Wśród nowych tras irlandzkiego przewoźnika znalazły się: Walencja, Belfast, Birmingham, Edynburg, Leeds, Newcastle, Porto oraz Tuluza

Miło nam poinformować o uruchomieniu połączenia do Walencji i innych 7 kierunków z Warszawy Modlin. Łącznie na lotnisku Warszawa Modlin Ryanair obsłuży 2,8 miliona pasażerów i przyczyni się do powstania 2100 miejsc pracy.Z okazji uruchomienia nowego połączenia do Walencji wprowadzamy do sprzedaży bilety w cenieod 159 zł. Bilety w promocyjnej cenie na podróż z Warszawy Modlin do Walencji, w listopadzie oraz grudniu, dostępne są na naszej stronie, do poniedziałku 21 listopada 2016 r. - powiedziała Olga Pawlonka, szef marketingu i sprzedaży Ryanaira.

Do rozszerzenia siatki połączeń, z entuzjazmem odniósł się także Leszek Chorzewski, p.o. prezesa zarządu:

- Jesteśmy bardzo zadowoleni z uruchomienia nowych tras do Wielkiej Brytanii, Hiszpanii,Portugalii i Francji, których sama zapowiedź wzbudziła ogromny entuzjazm pasażerów. Walencja jest piękna, zresztą wszystkie nowe kierunki są bardzo atrakcyjne i z pewnością przyciągną mnóstwo podróżnych. Kolejną dobrą informacją jest powiększenie naszej bazy o nowy trzeci samolot. To oznacza kolejne korzyści zarówno dla pasażerów jak i samego portu, m. in. wiele nowych miejsc pracy dla członków załóg, nowe kierunki lotnicze oraz większą częstotliwość połączeń.

Na inauguracji była obecna także Isabel Martín Benítez, radca ds. turystyki Ambasady Hiszpanii w Polsce, według której wspaniałą wiadomością jest fakt, że sieć połączeń z Hiszpanii ciągle się rozwija, co świadczy o coraz większym zainteresowaniu i tym samym większym zapotrzebowaniu na ten kierunek. Według niej zarówno miasto Walencja, jak i cały region mają naprawdę dużo do zaoferowania. Prócz ciepłego, łagodnego klimatu przez prawie cały rok, pięknych plaż i morza, przyciągają zabytkami, najnowocześniejszą architekturą, słynnymi fiestami, świetną gastronomią i bogatą kulturą. 

fot. Pasazer.com, Warsaw Modlin Airport
Reklama


Booking.com
gość_c5c86 - Profil
gość_c5c86
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie