Ryanair inauguruje loty Modlin - Walencja

Jakub Bujnik - Profil Jakub Bujnik
10 listopada 2016 15:41
1 komentarz
Ryanair zainaugurował dziś kolejne połączenie, tym razem do Walencji. Łącznie na lotnisku w Modlinie Ryanair uruchomi w sezonie zimowym osiem nowych kierunków.
Reklama

Wśród nowych tras irlandzkiego przewoźnika znalazły się: Walencja, Belfast, Birmingham, Edynburg, Leeds, Newcastle, Porto oraz Tuluza

- Miło nam poinformować o uruchomieniu połączenia do Walencji i innych 7 kierunków z Warszawy Modlin. Łącznie na lotnisku Warszawa Modlin Ryanair obsłuży 2,8 miliona pasażerów i przyczyni się do powstania 2100 miejsc pracy.Z okazji uruchomienia nowego połączenia do Walencji wprowadzamy do sprzedaży bilety w cenieod 159 zł. Bilety w promocyjnej cenie na podróż z Warszawy Modlin do Walencji, w listopadzie oraz grudniu, dostępne są na naszej stronie, do poniedziałku 21 listopada 2016 r. - powiedziała Olga Pawlonka, szef marketingu i sprzedaży Ryanaira.

Do rozszerzenia siatki połączeń, z entuzjazmem odniósł się także Leszek Chorzewski, p.o. prezesa zarządu:

- Jesteśmy bardzo zadowoleni z uruchomienia nowych tras do Wielkiej Brytanii, Hiszpanii,Portugalii i Francji, których sama zapowiedź wzbudziła ogromny entuzjazm pasażerów. Walencja jest piękna, zresztą wszystkie nowe kierunki są bardzo atrakcyjne i z pewnością przyciągną mnóstwo podróżnych. Kolejną dobrą informacją jest powiększenie naszej bazy o nowy trzeci samolot. To oznacza kolejne korzyści zarówno dla pasażerów jak i samego portu, m. in. wiele nowych miejsc pracy dla członków załóg, nowe kierunki lotnicze oraz większą częstotliwość połączeń.

Na inauguracji była obecna także Isabel Martín Benítez, radca ds. turystyki Ambasady Hiszpanii w Polsce, według której wspaniałą wiadomością jest fakt, że sieć połączeń z Hiszpanii ciągle się rozwija, co świadczy o coraz większym zainteresowaniu i tym samym większym zapotrzebowaniu na ten kierunek. Według niej zarówno miasto Walencja, jak i cały region mają naprawdę dużo do zaoferowania. Prócz ciepłego, łagodnego klimatu przez prawie cały rok, pięknych plaż i morza, przyciągają zabytkami, najnowocześniejszą architekturą, słynnymi fiestami, świetną gastronomią i bogatą kulturą.

fot. Pasazer.com, Warsaw Modlin Airport


Ostatnie komentarze

gość_a1a18 2016-11-11 11:59   
gość_a1a18 - Profil gość_a1a18
co do Hiszpanii, to by się przydało aby się nauczyli podstaw angielskiego jeżeli chcą rozwijac turystykę.
 - Profil gość
Reklama
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wypożycz samochód
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Reklama