Startuje plebiscyt "Najlepsza Linia Lotnicza"

Paweł Cybulak - Profil Paweł Cybulak
02 listopada 2016 09:18
11 komentarzy
Kto w tym roku zdobędzie tytuł najlepszej linii lotniczej? Kogo docenią pasażerowie? Dziś rusza 13. edycja plebiscytu "Najlepsza Linia Lotnicza". Głosowanie potrwa do 9 marca.
Reklama

To pasażerowie zdecydują do kogo powędrują tegoroczne nagrody. Już teraz można głosować na stronie internetowej plebiscytu. Gospodarzem gali zostali Port Lotniczy "Rzeszów Jasionka" oraz G2A Arena. Partnerem plebiscytu zaś spółka Lagardere. Głosowanie potrwa cztery miesiące.

Podobnie jak w zeszłym roku oprócz linii obecnych w Polsce, pasażerowie wybiorą najbardziej lubianą linię nieobecną fizycznie w naszym kraju. Polacy latają coraz częściej i coraz dalej, więc umożliwimy im także ocenę najważniejszych przewoźników oferujących połączenia z innych krajów.


W tym roku wybieramy przewoźników w następujących kategoriach:
  • najlepsza linia tradycyjna krótkodystansowa,
  • najlepsza linia tradycyjna dalekodystansowa,
  • najlepsza linia niskokosztowa,
  • najlepsza linia czarterowa,
  • najlepsza linia nie latająca z/do Polski.

Jak co roku, poza głosami pasażerów również specjalna kapituła przyzna nagrody w dodatkowych kategoriach, tj. najlepsza linia biznesowa, najważniejsze wydarzenie roku czy trasę roku.

Dla głosujących przewidzieliśmy nagrodę w postaci voucherów na zakupy w sklepach lotniskowych ufundowany przez spółkę Lagardere Zwycięzcę wybierze redakcja Pasazer.com spośród osób, przedstawią uzasadnienie swojej oceny.Reklama

Ostatnie komentarze

 - Profil gość
gość_e69c0 2016-11-03 13:25   
gość_e69c0 - Profil gość_e69c0
gość_1c339: a jak sie upewnisz, ze ci, którzy bedą oddawać głosy na tak egzotyczne dla Polaków linie kiedykolwiek nimi naprawdę lecieli? No i druga sprawa - serio wydaje ci sie, ze ranga tego plebiscytu jest taka, ze pracownicy Lotu nie maja nic innego do roboty, zeby nabijać sobie w nim punkty? A jeśli tak, to jak sie upewnić, ze takich zagrań nie bedzie stosowała Lufthansa, Ryanair czy Wizz?
gość_d4d2e 2016-11-02 23:50   
gość_d4d2e - Profil gość_d4d2e
Jeśli kryterium ma byc serwis pokładowy to skąd nagle AirBaltic wsród linii tradycyjnych? Taka to zabawa w piaskownicy, dzieci weszły, zrobiły babeczki i interesik sie kręci. Plebiscyt....
gość_1c339 2016-11-02 20:41   
gość_1c339 - Profil gość_1c339
A jak się upewnicie że pracownicy i przyjaciele jakiejś linii nie będą głosować na nich po kilkanaście razy? Wcale bym się nie zdziwił że np. LOT wypadł lepiej niż Singapore albo Japan Airlines.
 - Profil gość
Kup bilet Więcej
Rezerwuj loty
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wypożycz samochód
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Okazje pasażera
Reklama