×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Budapeszt przyznał kontrakty na reklamy i kantory


Firma International Airport Advertising Corporation (IAAC) od 1 marca 2017 r. będzie miała wyłączność na obsługę powierzchni reklamowych na lotnisku w Budapeszcie. Z kolei firma Interchange przedłużyła na kolejnych pięć lat umowę na obsługę kantorów.


IAAC będzie wyłącznym operatorem powierzchni reklamowych na lotnisku w stolicy Węgier. Do tej pory spółka działała m.in. na Malcie i Cyprze, w Chorwacji i Grecji. Firma zapowiada, że po rozpoczęciu wieloletniego kontraktu przygotuje wiele nowości dla potencjalnych reklamodawców. Będą one obejmowały zarówno montaż nowych nośników reklamowych, jak i wykorzystanie nowoczesnych, dotąd niestosowanych w Budapeszcie technologii. 

Obecnie operatorem powierzchni reklamowych na lotnisku w Budapeszcie jest firma Clear Channel.

Z kolei Interchange przez kolejnych pięć lat będzie obsługiwać sześć kantorów w terminalu budapesztańskiego lotniska. Firma działa w porcie lotniczym im. Ferenca Liszta od 2007 r. gość_763e4 - Profil
gość_763e4
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie