Costa Caffee Fresco na Lotnisku Chopina

Paweł Cybulak - Profil Paweł Cybulak
27 października 2016 20:44
2 komentarze
Na Lotnisku Chopina, w hali odlotów w strefie Schengen, został otwarty pierwszy w Polsce lokal Costa Caffee Fresco. Na gości lotniska czeka nowa oferta śniadaniowo-lunchowa uzupełniona kawą.
Reklama
Nowej koncepcji lokalu bliżej do formatu baru sałatkowego ze zdrową żywnością, niż do typowej kawiarni. W menu znajduje się 20 nowych propozycji, w tym blisko połowa z nich jest skierowana do wegetarian. Costa Caffee Fresco wyróżnia nie tylko menu, ale też rozwiązania designerskie oraz lepsza ekspozycja produktów i oferty, która jest prezentowana na specjalnych monitorach.

W ofercie nowego formatu Costa Caffee Fresco każdy podróżny znajdzie coś dla siebie, niezależnie od pory dnia. Na śniadanie można wybrać przygotowane na miejscu owsianki w różnych smakach lub naturalne jogurty – z musli i owocowym puree oraz z nasionami chia i owocami goji. Na pasażerów czekają również kanapki na razowym pieczywie lub bagietce w pięciu rodzajach do wyboru. Kanapki są dostępne w wersji mięsnej i wegetariańskiej.


Podróżującym w porze lunchowej Costa Caffee Fresco poleca wegetariańską zupę, wrap z sezonowymi warzywami, kanapkę Pulled Pork oraz świeże sałatki. Wyróżnikiem nowego menu są też zdrowe i naturalne napoje. Wśród nowości – świeżo wyciskane soki i koktajle warzywno-owocowe. Na Lotnisku Chopina działają cztery lokale Costa Caffee – jeden w strefie ogólnodostępnej na poziomie przylotów, jeden w strefie Non Schengen i dwa – Costa Caffee i Costa Caffee Fresco – w strefie Schengen.

Ostatnie komentarze

gość_dc239 2016-10-27 23:47   
gość_dc239 - Profil gość_dc239
Przykład McDonalda pokazuje, ze mozna sprzedawać to samo co na mieście za jedynie niewielka dopłata, wiec może i tu tak byc. Choć z drugiej strony istniejąca w tym samym miejscu wcześniej inna sieciówka !SoCoffee miała ceny z innej galaktyki. Choć i tak na razie rekord bije Paul's z polbagietkami po 25 złotych.
gość_db3ec 2016-10-27 21:46   
gość_db3ec - Profil gość_db3ec
Napiszcie w jakich cenach. Umiarkowanie wyzszych niz na miescie czy w oderwanych od kosztow i wzietych z kosmosu?
 - Profil gość
Reklama
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Reklama

... wczytuje ...