×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Dziś gala NLL 2012 we WrocławiuDziś (17.01) wieczorem we Wrocławiu spotkają się najważniejsi przedstawiciele branży lotniczej w tej części Europy, m.in. prezesi polskich lotnisk, linii lotniczych kluczowych oraz instytucji związanych z lotnictwem. Wezmą udział w gali podsumowującej plebiscyt na Najlepszą Linię Lotniczą 2012 roku, organizowanej po raz pierwszy we Wrocławiu.

Gospodarzem uroczystego spotkania, po raz pierwszy w dziewięcioletnej historii wydarzenia będzie Port Lotniczy Wrocław. 

Na spotkanie przybędzie kilkuset najważniejszych przedstawicieli środowiska lotniczego, w tym takich instytucji, jak Polska Agencja Żeglugi Powietrznej czy Urząd Lotnictwa Cywilnego. Wśród gości gali znaleźli się prezesi wszystkich regionalnych portów lotniczych oraz linii operujących na trasach z i do Polski. 

Swoją obecność zapowiedzieli przedstawiciele m.in. PLL LOT, Lufthansy, Qatar Airways, SAS, Wizz Aira czy Ryanaira. Licznie zaprezentują się przewoźnicy czarterowi - Enter Air czy Bingo Airways.

Tegoroczna gala jest już dziewiątą z kolei. Po raz pierwszy impreza zorganizowana będzie we Wrocławiu. Wcześniej gościła w Krakowie i Katowicach. Laureatów tej edycji poznamy w czwartek, późnym wieczorem. O wyborze zwycięzców w kategoriach taniej, tradycyjnej i czarterowej linii lotniczej zdecydowali sami podróżni. 

Przez trzy miesiące, do 15 stycznia internauci mogli oddawać głosy w naszym portalu. Dodatkowe wyróżnienia przewoźnikom wręczy kolegium złożone z przedstawicieli branży. 

Honorowy patronat nad wydarzeniem objął prezydent Wrocławia – Rafał Dutkiewicz i Marszałek Województwa Dolnośląskiego – Rafał Jurkowlaniec

Oficjalnym partnerem przedsięwzięcia został Związek Regionalnych Portów Lotniczych i Wyższa Szkoła Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie. Sponsorami gali są biuro podróży ITAKA, Heinemann, właściciel sklepów wolnocłowych, który ma swoje punkty także we Wrocławiu oraz firma Rakowski-Kaglik Brokerzy Ubezpieczeniowi sp. z o.o.


Reklama


Booking.com
gość_8eae8 - Profil
gość_8eae8
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie