Heinemann zaoferuje Bordeaux w limitowanej edycji

Tomasz Śniedziewski - Profil Tomasz Śniedziewski
15 października 2016 13:01
Gebr Heinemann ogłosił plany wprowadzenia do sprzedaży rzadkiego wina Bordeaux w niektórych ze swoich sklepów bezcłowych, w tym we Frankfurcie, Oslo, Stambule i Kopenhadze.
Reklama
Wino z zapasów rodziny Sichel produkowane wyłącznie dla sieci dystrybucji Maison Sichel z Hamburga, będzie teraz dostępne w limitowanej edycji w sklepach Heinemann w cenie 69 euro za butelkę 0,75 l.

Heinemann ogłosił, że jest jedynym handlowcem na świecie oferującym to specjalne Bordeaux vintage i wyjaśnia, że wysoka zawartość szczepu winogron Petit Verdot tworzy niezwykłe doznania smakowe.

- Mocno wierzymy w przyszłość tego typu produktów, dlatego sukcesywnie będziemy je wprowadzać. Co więcej, przykładamy wielką wagę do sposobu ich prezentacji i wyeksponowania. W naszych sklepach pojawią się także profesjonalni konsultanci. Nasi klienci poszukują wyjątkowych win, którymi mogą obdarować partnerów biznesowych, przyjaciół lub po prostu siebie. - powiedział Sven Thiele, główny kiper Heinemann.

- Zdecydowaliśmy się zaoferować ograniczoną ilość zapasów rodziny Sichel na zasadzie wyłączności poprzez naszych dobrych przyjaciół z Gebr Heinemann - rodzinnej firmy tak jak nasza, kierującej się silnymi zasadami jakości, rzetelności, konsekwencji, szacunku i przyjaźni - wyjaśnił dyrektor zarządzający Maison Sichel, Allan Sichel.

Ostatnie komentarze

 - Profil gość
Reklama
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Reklamadorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy