Emirates wysłało Jennifer Aniston do klasy ekonomicznej

Piotr Golianek - Profil Piotr Golianek
06 października 2016 08:12
1 komentarz
Hollywoodzka aktorka, reżyserka i producentka filmowa Jennifer Aniston powraca na pokład A380 Emirates i znajduje tam przyjaciela - to scenariusz nowej odsłony telewizyjnej kampanii reklamowej arabskiej linii.
Reklama

Utrzymana w żartobliwym tonie reklama stanowi kontynuację pierwszego spotu Emirates z udziałem Aniston wyemitowanego w zeszłym roku.

- Rok temu, gdy ruszyła nasza pierwsza kampania z udziałem Jennifer Aniston, oddźwięk przekroczył nasze najśmielsze oczekiwania. Humor przemówił do odbiorców na całym świecie, a spot obejrzały miliony ludzi, wywołując lawinę dyskusji. Fani Emirates i Jennifer pokochali jej naturalny wdzięk i poczucie humoru. Spodobała im się także historia, która znacznie różniła się od scenariusza typowej reklamy linii lotniczej - tłumaczy Boutros Boutros, wiceprezes ds. komunikacji korporacyjnej, marketingu i brandingu Emirates.

Spot wyreżyserował weteran branży, nominowany do Oskara Bryan Buckley, który zdobył uznanie serią reklam emitowanych w czasie finałów Super Bowl. Scenariusz i koncepcję kreatywną reklamy opracował Buckley we współpracy z wewnętrznym zespołem Emirates odpowiedzialnym za reklamę, a jej współproducentem została firma WPP Group.

- Zostaliśmy zasypani prośbami od osób, które chciały zobaczyć Jennifer w kolejnej reklamie. Aniston cechuje ponadczasowy, uniwersalny urok - jest wyrafinowana, a zarazem bezpretensjonalna, zatem doskonale wpisuje się w wartości naszej marki - dodaje Boutros.

Reklama

Ostatnie komentarze

gość_f498d 2016-10-06 11:52   
gość_f498d - Profil gość_f498d
Zamówiła sok marchewkowy - nie oferują go nawet w FC. Siedziała na schodach - nie wolno. Świetna merytoryka. Pracownicy nie nawidzą Jennifer, odkąd za poprzedni spot zgarnęła 30mln $ a załogi nie otrzymały corocznego bonusu.
 - Profil
Kup bilet Więcej
Rezerwuj loty
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wypożycz samochód
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Okazje pasażera
Reklama