×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


ANA: Pomaluj airbusa A380


Japońskie linie All Nippon Airways przygotowały ciekawy konkurs dla miłośników Hawajów oraz Superjumbo, polegający na zaprojektowaniu "hawajskiego" malowania airbusa A380.W tym roku linie lotnicze ANA oficjalnie zamówiły trzy maszyny airbus A380, które będą wykorzystane do obsługi lotów z Tokio do Honolulu. Dostawy tych maszyn rozpoczną się w 2018 r., a pierwszy lot na Hawaje zaplanowany jest na wiosnę 2019 r. Z tej okazji już teraz linie lotnicze ogłaszają konkurs promujący inaugurację Superjumbo na tej trasie.

- Wysyłając naszego pierwszego airbusa A380 z Tokio na Hawaje chcemy, abyś był częścią tego wydarzenia i zaprojektował malowanie tego specjalnego odrzutowca. Każdy może być projektantem, niezależnie czy jesteś profesjonalistą, czy nie. Wyślij nas swój projekt ze specjalnym "hawajskim" motywem, a twój zwycięski projekt zostanie namalowany na prawdziwym samolocie i wzniesie się w 2019 r.! - zachęcają linie ANA.

Na zgłoszenia konkursowe linie czekają od 7 października do 30 listopada br. Prace konkursowe można przesyłać drogą pocztową lub poprzez specjalną stronę internetową, na której znajdziemy regulamin konkursu oraz kwestionariusz zgłoszeniowy. 

Prócz głównej nagrody, którą jest umieszczenie zwycięskiego projektu na airbusie A380, do wygrania są także bilety na lot z Tokio do Honolulu oraz upominki od ANA. gość_860ed - Profil
gość_860ed
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie