ANA: Pomaluj airbusa A380

Tomasz Śniedziewski - Profil Tomasz Śniedziewski
04 października 2016 19:22
Japońskie linie All Nippon Airways przygotowały ciekawy konkurs dla miłośników Hawajów oraz Superjumbo, polegający na zaprojektowaniu "hawajskiego" malowania airbusa A380.
Reklama

W tym roku linie lotnicze ANA oficjalnie zamówiły trzy maszyny airbus A380, które będą wykorzystane do obsługi lotów z Tokio do Honolulu. Dostawy tych maszyn rozpoczną się w 2018 r., a pierwszy lot na Hawaje zaplanowany jest na wiosnę 2019 r. Z tej okazji już teraz linie lotnicze ogłaszają konkurs promujący inaugurację Superjumbo na tej trasie.

- Wysyłając naszego pierwszego airbusa A380 z Tokio na Hawaje chcemy, abyś był częścią tego wydarzenia i zaprojektował malowanie tego specjalnego odrzutowca. Każdy może być projektantem, niezależnie czy jesteś profesjonalistą, czy nie. Wyślij nas swój projekt ze specjalnym "hawajskim" motywem, a twój zwycięski projekt zostanie namalowany na prawdziwym samolocie i wzniesie się w 2019 r.! - zachęcają linie ANA.

Na zgłoszenia konkursowe linie czekają od 7 października do 30 listopada br. Prace konkursowe można przesyłać drogą pocztową lub poprzez specjalną stronę internetową, na której znajdziemy regulamin konkursu oraz kwestionariusz zgłoszeniowy.

Prócz głównej nagrody, którą jest umieszczenie zwycięskiego projektu na airbusie A380, do wygrania są także bilety na lot z Tokio do Honolulu oraz upominki od ANA.
Reklama

Ostatnie komentarze

 - Profil gość
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wypożycz samochód
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Okazje pasażera
Reklama