Accor tworzy nową markę dla millenialsów

Dominik Sipiński - Profil Dominik Sipiński
02 października 2016 09:36
Francuska grupa Accor Hotels uruchomi nową markę hoteli Jo & Joe, która będzie skierowana dla szukających nowych doświadczeń millenialsów. Do 2020 r. obiekt tej marki ma pojawić się także w Warszawie.
Reklama

Jo & Joe to marka stworzona wspólnie z przyszłymi gośćmi, łamiąca tradycyjne zasady, łącząca w sobie to, co najlepsze z formatu prywatnego aparthotelu, hostelu i hotelu - przekonuje Accor Hotels, właściciel Grupy Orbis.

Projekt był wspierany na każdym etapie realizacji przez tzw. "shadow ex-com - "komitet wykonawczy młodych" AccorHotels. Dzięki temu koncern chce odpowiadać na potrzeby młodych osób z pokolenia tzw. millenialsów. Do 2020 r. hotele tej ekonomicznej marki mają pojawić się w 50 miastach. Pierwsze hotele Jo & Joe zaczną działać w Paryżu i Bordeaux w 2018 r., wśród kolejnych miast planowane są Warszawa, Budapeszt, Rio de Janeiro i Sao Paulo.

- Stworzenie nowej marki to odzwierciedlenie głębokiej transformacji dokonanej przez AccorHotels - twierdzi Sébastien Bazin, prezes AccorHotels. - Z ogromną uwagą zespoły obserwowały, słuchały i poznawały grupy potencjalnych klientów przed przetransponowaniem ich oczekiwań na nową koncepcję hotelarstwa, która powstała w zaledwie dziewięćmiesięcy, co jest prawdziwym wyczynem w tej branży. Będąca więcej niż tylko ofertą noclegową, marka JO&JOE została stworzona jako szczególnego rodzaju intensywne doświadczenie, zwłaszcza dzięki niecodziennemu designowi, innowacyjnemu cyfrowemu ekosystemowi i ofercie gastronomicznej.
Reklama

Ostatnie komentarze

 - Profil gość
Kup bilet Więcej
Rezerwuj loty
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wypożycz samochód
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Okazje pasażera
Reklama