×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Szymany podsumowują loty do Warszawy


W tym tygodniu kończy się trzymiesięczna umowa pomiędzy lotniskiem Olsztyn-Mazury a PLL LOT na obsługę połączeń lotniczych na trasie do Warszawy. Port lotniczy jest ze współpracy bardzo zadowolony i liczy na jej powtórzenie w przyszłym roku.


- Z połączenia korzystały rodziny z dziećmi, które przyjeżdżały na Mazury na wakacje, i to nie na weekendy ale na dłuższe pobyty. Drugą grupę stanowili podróżni, którzy lecieli z Mazur do Warszawy, by tam przesiadać się na kolejne połączenia np. do Paryża - 
informował w rozmowie z PAP rzecznik lotniska, Dominik Markowski.

Markowski dodał, że lotnisko chciałoby aby także w przyszłym roku LOT uruchomił wakacyjne połączenie z Warszawy do Olsztyna. 

Sam przewoźnik nie mówi "nie" ale jest ostrożny w deklaracjach. 

- W tym roku po raz pierwszy w historii zaproponowaliśmy lotniczą ofertę połączeń na Mazury, z której skorzystała solidna grupa pasażerów. To niewątpliwy sukces. Jeśli chcemy, by to połączenie rozwijało się dalej w kolejnych sezonach, na pewno czeka nas dużo pracy z samorządem, touroperatorami i innymi partnerami nad promocją rejsów oraz stworzeniem kompleksowej oferty transferów z lotniska do hoteli i w inne ważne mazurskie miejscowości. Jesteśmy na etapie analizy powrotu na Mazury w kolejne lato - mówi rzecznik prasowy PLL LOT, Adrian Kubicki.

O współpracy z touroperatorami i hotelami w celu zainteresowania pasażerów podróżami na Warmię i Mazury, wcześniej informowali przedstawiciele lotniska i współpracującej z nim Warmińsko-Mazurskiej Regionalnej Organizacji Turystycznej. 

gość_00223 - Profil
gość_00223
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie