airberlin: Nową klasą biznes po Niemczech i Europie

Mirosław Pachowicz - Profil Mirosław Pachowicz
28 września 2016 07:50
Od 20 września br. airberlin umożliwia podróże swoją nową klasą biznes także na trasach krajowych i europejskich. Dla pasażerów, którzy wybiorą taką opcję dostępne będą różne udogodnienia zarówno na pokładzie jak i na lotniskach.
Reklama

Linia stawia na komfort podróżnych, którzy wybiorą taryfę biznesową już od początku ich przygody z airberlin. Przede wszystkim jeśli pasażer zmieni plany, może bilet wymienić lub zwrócić bez dodatkowych kosztów (tzw. full flex ticket). Jeśli jednak podróż odbędzie - otrzyma 250 proc. mil w programie lojalnościowym topbonus.

W porcie lotniczym dla osób z biletami w prezentowanej klasie dedykowane są specjalne stanowiska check-in oraz kontroli bezpieczeństwa (tzw. fast track). Po przejściu tych formalności można będzie skorzystać z saloników biznesowych oraz priorytetu już podczas boardingu.


Na pokładzie samolotu przywitanie odbędzie się specjalnym drinkiem. Podczas lotu z kolei podróżny będzie mógł wybrać jedno z dań à la carte.


Podróż nową klasą biznes na trasach krajowych i europejskich będzie oznaczała także dodatkowy komfort. Przede wszystkim miejsca dla podróżnych w tej taryfie znajdują się z przodu samolotu i mają powiększoną przestrzeń na nogi (81 cm). Dodatkowo, linia gwarantuje że miejsce obok będzie wolne (co w przypadku układu siedzeń typu 3-3 oznacza wolny fotel po środku).

Klasa Biznes oznacza także znacznie przyjaźniejszą politykę bagażową. Podróżny może zabrać w cenie biletu dwie walizki po 32 kg każda, jedną sztukę sprzętu sportowego (do 23 kg) oraz dwie sztuki bagażu podręcznego (do 8 kg każda).

fot. airberlin


Reklama

Ostatnie komentarze

 - Profil gość
Kup bilet Więcej
Rezerwuj loty
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wypożycz samochód
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Okazje pasażera
Reklama