Air Canada zadowolona z lotów do Warszawy

Dominik Sipiński - Profil Dominik Sipiński
27 września 2016 07:33
10 komentarzy
Połączenie linii Air Canada Rouge z Toronto do Warszawy spisuje się zgodnie z przewidywaniami spółki. Przedstawiciel przewoźnika podkreśla, że to loty nie tylko do Toronto, ale i do innych miast z przesiadką.
Reklama

- W Air Canada Rouge jesteśmy dumni, że latamy do Polski. Nasza bezpośrednia, sezonowa trasa z Warszawy do Toronto, którą uruchomiliśmy w czerwcu br., spisuje się zgodnie z naszymi oczekiwaniami - podkreśla Margaret Skinner, dyrektor ds. sprzedaży Air Canada na Europę, w wypowiedzi dla Pasazer.com.

Kanadyjski przewoźnik lata do Polski od 15 czerwca. Linia oferowała w szczycie sezonu cztery loty tygodniowo (wyloty z Warszawy w poniedziałki, środy, piątki i niedziele), a w pierwszych i ostatnich tygodniach operacji - trzy (bez połączenia w niedziele). Ostatni lot zaplanowano na 30 września.

- Nasze połączenie to dla polskich klientów nie tylko szansa na lot do hubu w Toronto, ale też możliwość skorzystania z dogodnie skomunikowanych połączeń w naszej bogatej siatce połączeń w Kanadzie, Stanach Zjednoczonych i dalej. Wiele zainwestowaliśmy w nasz produkt na lotnisku Toronto Pearson International, aby nasi klienci mogli korzystać z wielu atrakcyjnych usług, takich jak wstępna odprawa celna (customs pre-clearance) i bezproblemowe połączenia w obrębie jednego terminala - dodaje Skinner.

Skinner podkreśla, że z połączenia korzystają zarówno osoby podróżujące służbowo, jak i turyści.


Przewoźnik obsługuje połączenie pod niskokosztową marką Air Canada Rouge. Na pokładzie boeinga 767-300 oferowane są dwie klasy podróży: ekonomiczna i premium. W tej drugiej pasażerowie mogą skorzystać z priorytetowej odprawy i boardingu oraz nadać w cenie biletu dwie sztuki bagażu rejestrowanego (trzy dla podróżnych z odpowiednim statusem w programie lojalnościowym Altitude). Dodatkowo w trakcie lotu otrzymują do dyspozycji iPady z ofertą rozrywki pokładowej w formie streamingu. W klasie ekonomicznej pasażerowie mogą nadać za darmo jedną sztukę bagażu rejestrowanego oraz zawczasu wybrać miejsce. Catering w klasie ekonomicznej to ciepły posiłek, za darmo pasażerowie mogą też skorzystać z oferty napojów bezalkoholowych.

Między Warszawą a Toronto raz dziennie lata także LOT (w szczycie sezonu oferował dodatkowe połączenia w piątki i niedziele).

fot. Dominik Sipinski
Reklama

Ostatnie komentarze

 - Profil gość
gość_a28e6 2016-09-28 17:37   
gość_a28e6 - Profil gość_a28e6
Przydałby się jeszcze Montreal albo Calgary.
wroord 2016-09-27 20:48   
wroord - Profil wroord
Slabizna, nie slabizna to sa oceny indywidualne. Zawsze to dodatkowy przewoznik. A czy oni maja code-share z LO do innych polskich miast? Wiem ze AC ma cs z LH przez FRA i MUC.
gość_b66bd 2016-09-27 19:07   
gość_b66bd - Profil gość_b66bd
gość_3be7f: A nie wiesz, czy jest może szansa na inne kierunki w Kanadzie (np. YUL, YVR)?
 - Profil gość
Kup bilet Więcej
Rezerwuj loty
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wypożycz samochód
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Okazje pasażera
Reklama