Aelia Duty Free partnerem French Touch

Paweł Cybulak - Profil Paweł Cybulak
18 września 2016 21:02
1 komentarz
"French Touch" po raz drugi zawitał do Polski. Aelia Duty Free została partnerem tegorocznej edycji.
Reklama

Projekt jest organizowany przez Ambasadę Francji oraz agencję Cryptone. Akcja prowadzona jest także w innych krajach europejskich: w Holandii, Włoszech, Niemczech i Hiszpanii. W Polsce trwać będzie od 21 września do 12 października.


W kampanię promocyjną atrakcji kulturalnych, turystycznych i handlowych Francji zaangażowanych jest jednak większość dużych francuskich firm działających na polskim rynku. Wśród partnerów znajdują się m.in. Aelia Duty Free. Jaka jest główna idea projektu?

- Każdy z nas lubi Francję na swój sposób i nie wyobraża sobie, aby zrezygnować z wartości, które są dla niego bliskie. I tak francuskie śniadania bez croissanta będą po prostu zwykłym śniadaniem. Taka jest idea projektu French Touch. Po sukcesie w zeszłym roku postanowiliśmy zorganizować jeszcze więcej atrakcji – mówi Agnieszka Stańczyk dyrektor agencji Cryptone w Polsce.
Reklama

Ostatnie komentarze

kamiskl 2016-09-22 09:46   
kamiskl - Profil kamiskl
Przydałaby się polski odpowiednik takiej promocji w innych krajach np. na rynkach azjatyckich na których są bezpośrednie połączenia do PL (Japonia, Korea, Chiny) tak by zachęcić większą liczbę turystów z dalekiego wschodu.
 - Profil gość
Kup bilet Więcej
Rezerwuj loty
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wypożycz samochód
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Okazje pasażera
Reklama