×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Wizz Air: Nowe połączenia z Budapesztu


Linie lotnicze Wizz Air ogłosiły uruchomienie czterech nowych połączeń ze stolicy Węgier do Norwegii, Włoch, Niemiec oraz Portugalii.


W sezonie letnim w 2017 roku Wizz Air uruchomi loty z Budapesztu do Bergen, Faro, Hanoweru oraz Lamezii. 

Nowe trasy z Budapesztu zostaną uruchomione w kwietniu 2017 roku. Pierwszy rejs do Portugalii został zaplanowany na 1 kwietnia 2017 roku - loty do Faro będą realizowane raz w tygodniu: w soboty. Rejsy do Niemiec oraz Norwegii wystartują 10 kwietnia 2017 roku. Loty do Hanoweru będą się odbywały cztery razy w tygodniu: w poniedziałki, środy, piątki oraz niedziele. Z Budapesztu do Bergen polecimy dwa razy w tygodniu: w poniedziałki oraz piątki. Połączenie do Włoch zostanie uruchomione 12 kwietnia 2017 roku, loty do Lamezii będą się odbywały dwa razy w tygodniu: w środy oraz niedziele.
Dodatkowo przewoźnik zbazuje na węgierskim lotnisku kolejny samolot Airbus A321 oraz zwiększy częstotliwość rejsów z Budapesztu do Nicei oraz Liverpoolu z 2 do 3 tygodniowo.gość_49189 - Profil
gość_49189
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie