Air Serbia chce latać do Chin

Tomasz Śniedziewski - Profil Tomasz Śniedziewski
14 września 2016 09:00
1 komentarz
Serbskie linie chcą otworzyć bezpośrednie połączenia do Państwa Środka. Byłoby to drugie połączenie długodystansowe po Nowym Jorku.
Reklama

O Azjatyckich planach Air Serbia poinformował prezes linii lotniczych, Dane Kondić. Zapowiedział, że przewoźnik pracuje nad uruchomieniem lotów do Chin, które wpisywałyby się w strategię ekspansji Air Serbia na rynek azjatycki.

Kilka miesięcy temu premier Serbii Aleksandar Vučić zasugerował, że to właśnie Pekin będzie drugim długodystansowym kierunkiem Air Serbia - przypomina portal EX-YU Aviation News. W tej chwili przewoźnik obsługuje loty do Nowego Jorku, które zostały zainaugurowane w czerwcu tego roku.

Rząd w Belgradzie poinformował także, że prowadzi rozmowy z jedną z linii lotniczych z Chin, która ma być zainteresowana uruchomieniem lotów do Serbii już na początku przyszłego roku.

Ostatnim przewoźnikiem, który obsługiwał loty z Belgradu do Pekinu były linie lotnicze JAT Yugoslav Airlines, poprzednik Air Serbia. Połączenie to zostało zawieszone w 2000 r.
Reklama

Ostatnie komentarze

gość_07742 2016-09-14 09:37   
gość_07742 - Profil gość_07742
Boze, jakie brzydkie malowanie, jakby ktos w polowie wcisnal Capslock'a.
 - Profil gość
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wypożycz samochód
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Okazje pasażera
Reklama