×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Air Serbia chce latać do Chin


Serbskie linie chcą otworzyć bezpośrednie połączenia do Państwa Środka. Byłoby to drugie połączenie długodystansowe po Nowym Jorku.


O Azjatyckich planach Air Serbia poinformował prezes linii lotniczych, Dane Kondić. Zapowiedział, że przewoźnik pracuje nad uruchomieniem lotów do Chin, które wpisywałyby się w strategię ekspansji Air Serbia na rynek azjatycki.

Kilka miesięcy temu premier Serbii Aleksandar Vučić zasugerował, że to właśnie Pekin będzie drugim długodystansowym kierunkiem Air Serbia - przypomina portal EX-YU Aviation News. W tej chwili przewoźnik obsługuje loty do Nowego Jorku, które zostały zainaugurowane w czerwcu tego roku. 

Rząd w Belgradzie poinformował także, że prowadzi rozmowy z jedną z linii lotniczych z Chin, która ma być zainteresowana uruchomieniem lotów do Serbii już na początku przyszłego roku. 

Ostatnim przewoźnikiem, który obsługiwał loty z Belgradu do Pekinu były linie lotnicze JAT Yugoslav Airlines, poprzednik Air Serbia. Połączenie to zostało zawieszone w 2000 r.gość_d528f - Profil
gość_d528f
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie