Kolejny ibis Styles w Warszawie

Dominik Sipiński - Profil Dominik Sipiński
09 września 2016 08:50
Przy ulicy Świerszcza w Warszawie powstanie kolejny hotel, który będzie prowadzony przez grupę Orbis. Hotel będzie funkcjonował pod marką ibis Styles, pierwszych gości powita w 2018 r. Inwestorem i właścicielem obiektu jest firma Hotel Style, członek Grupy WB Finance.
Reklama

Hotel będzie położony w warszawskiej dzielnicy Włochy niedaleko Lotniska Chopina, w bezpośrednim sąsiedztwie dworca kolei podmiejskiej Ursus Północ oraz głównych arterii komunikacyjnych. Lokalizacja umożliwi gościom hotelu dotarcie w kilkanaście minut zarówno do centrum miasta, jak i na lotnisko.

ibis Styles Warszawa Włochy będzie oferował 214 nowocześnie urządzonych pokoi o zróżnicowanej strukturze, w tym ok. 64 pokoi przeznaczonych na długi pobyt. W hotelu przewidziano pomieszczenia, które będą pełnić funkcje rekreacyjne, gastronomiczne, wypoczynkowe oraz zaplecze konferencyjne. Do dyspozycji gości będzie dwupoziomowy parking podziemny dla około 140 samochodów.

- Wybraliśmy dla hotelu markę ibis Styles, która idealnie pasuje do naszej koncepcji - chcemy stworzyć tętniące życiem miejsce z klimatem Włoch. Architektura hotelu, wystrój wnętrz dekoracje i kuchnia będą inspirowane kulturą Italii - powiedział Wojciech Żukiewicz, prezes Hotel Style, inwestora hotelu.

Marka "ibis Styles" obok "ibis" i "ibis budget" należy do rodziny mega-marki ibis. ibis Styles to barwna, kojarząca się z pozytywnym myśleniem i nowoczesnością marka oferująca produkt typu "all inclusive". Każdy hotel jest inny i unikalny, ale wszystkie oferują ten sam komfort, a w cenę pokoju wliczone są śniadania w formie bufetu i WiFi.

Obecnie w 24 krajach działa 320 hoteli tej marki, oferujących prawie 30 tys. pokoi.

Ten artykuł powstał na podstawie materiałów prasowych nadesłanych do redakcji przez podmiot trzeci. Portal Pasazer.com nie bierze odpowiedzialności za merytoryczną treść artykułu, którego nie jest autorem.
Reklama

Ostatnie komentarze

 - Profil gość
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wypożycz samochód
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Okazje pasażera
Reklama