Wizz Air rozbudowuje WIZZ Flex

Jakub Bujnik - Profil Jakub Bujnik
08 września 2016 15:54

Wizz Air, ogłosił dzisiaj rozbudowę swojej popularnej usługi WIZZ Flex w celu zwiększenia zadowolenia klientów. Zostanie wprowadzona możliwość zwrotu pieniędzy za rezerwacje.

Reklama

Począwszy od 8 września,oprócz wielu zmian dotyczących nielimitowanej liczby zmian dotyczących daty, czasu i wyboru tras rezerwowanych lotów, klienci korzystający z usługi WIZZ Flex będą mieć możliwość otrzymania zwrotu wartości rezerwacji na swoje konto WIZZ na stronie przewoźnika i wykorzystania środków w późniejszym terminie wybierając lot na jednej z tras na których operuje Wizz Air.

Wykupując usługę WIZZ Flex, klienci mogą dokonywać modyfikacji swoich rezerwacji na stronie, do trzech godzin przed planowanym czasem odlotu. W przypadku zmian w zakresie daty, czasu lub trasy lotu nie będzie pobierana opłata za dokonanie zmian. Jeśli jednak cena nowo wybranego lotu będzie wyższa, wówczas klient będzie zobowiązany do opłacenia różnicy.

- Z wielką radością rozbudowujemy wachlarz korzyści w naszej usłudze WIZZ Flex, ponieważ nieustannie dążymy do zwiększania zadowolenia naszych klientów na każdym etapie podróży WIZZ. Jest wyraźne zapotrzebowanie wśród klientów na produkt, który pozwala przesuwać środki na swoje konto WIZZ w sytuacji, gdy muszą anulować swoje plany podróży. Nowa wersja WIZZ Flex właśnie to oferuje! - powiedział George Michalopoulos, Dyrektor Handlowy w Wizz Air.


Ten artykuł powstał na podstawie materiałów prasowych nadesłanych do redakcji przez podmiot trzeci. Portal Pasazer.com nie bierze odpowiedzialności za merytoryczną treść artykułu, którego nie jest autorem.
Reklama

Ostatnie komentarze

 - Profil gość
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wypożycz samochód
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Okazje pasażera
Reklama