×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Wizz Air rozbudowuje WIZZ Flex


Wizz Air, ogłosił dzisiaj rozbudowę swojej popularnej usługi WIZZ Flex w celu zwiększenia zadowolenia klientów. Zostanie wprowadzona możliwość zwrotu pieniędzy za rezerwacje.

Począwszy od 8 września,oprócz wielu zmian dotyczących nielimitowanej liczby zmian dotyczących daty, czasu i wyboru tras rezerwowanych lotów, klienci korzystający z usługi WIZZ Flex będą mieć możliwość otrzymania zwrotu wartości rezerwacji na swoje konto WIZZ na stronie przewoźnika i wykorzystania środków w późniejszym terminie wybierając lot na jednej z tras na których operuje Wizz Air.

Wykupując usługę WIZZ Flex, klienci mogą dokonywać modyfikacji swoich rezerwacji na stronie, do trzech godzin przed planowanym czasem odlotu. W przypadku zmian w zakresie daty, czasu lub trasy lotu nie będzie pobierana opłata za dokonanie zmian. Jeśli jednak cena nowo wybranego lotu będzie wyższa, wówczas klient będzie zobowiązany do opłacenia różnicy.

Z wielką radością rozbudowujemy wachlarz korzyści w naszej usłudze WIZZ Flex, ponieważ nieustannie dążymy do zwiększania zadowolenia naszych klientów na każdym etapie podróży WIZZ. Jest wyraźne zapotrzebowanie wśród klientów na produkt, który pozwala przesuwać środki na swoje konto WIZZ w sytuacji, gdy muszą anulować swoje plany podróży. Nowa wersja WIZZ Flex właśnie to oferuje! - powiedział George Michalopoulos, Dyrektor Handlowy w Wizz Air.

 

Ten artykuł powstał na podstawie materiałów prasowych nadesłanych do redakcji przez podmiot trzeci. Portal Pasazer.com nie bierze odpowiedzialności za merytoryczną treść artykułu, którego nie jest autorem.
gość_e108a - Profil
gość_e108a
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie